Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
Дічко Наталія Сергіївна
Лікар-радіолог
Керівник напрямку з МРТ діагностичного відділення
  соцмережі:
  Освіта та досвід роботи
  Освіта
  • НМУ ім.О.О.Богомольця за спеціальністю «лікарська справа»
  • НМАПО ім. П.Л. Шупика на кафедрі радіології.
  Досвід

  11 років

  Професійний розвиток
  • Член European Society of Radiology (ESR), European Society for Hybrid Medical Imaging (ESHI), The European Society of Neuroradiology - Diagnostic and Interventional (ESNR)  та  The European Society of Oncologic Imaging (ESOI).
  • Учасник Європейського конгресу радіологів із доповідями та стендовими презентаціями (2019-2020рр).
  • Учасник 29-го конгресу Турецької нейрорадіологічної спільноти, у якості запрошеного лектора від Асоціації Радіологів України. 
  • Консул від України у Європейському радіологічному освітньому комітеті при Європейській асоціації радіологів (ESR education committee) з 2020 року.
  Професійні інтереси
  • контроль моделювання/планування під контролем КТ та МРТ променевої терапії\радіохірургічного моделювання, контроль якості планування (об’єму пухлини (CTV) та критичних структур для модульованої за інтенсивністю радіотерапії (IMRT));
  • контроль якості досліджень, щоденне управління сканерами; формування особистої картки та/або історії хвороби пацієнта для планування оптимального протоколу дослідження та заповнення бази даних;
  • консультації з іншими клініцистами, з метою вибору комплексної схеми та плану візуальних/діагностичних  досліджень, що є найбільш ефективними для пацієнтів;
  • представлення відділення та розбір складних клінічних випадків на тумор бордах.
  Відгуки
  Марина Сокільниченко
  08 березня 2023 о 12:46
  Дуже круте обладнання! Косімчний рівень клініки! Робили МРТ - враження, що Европі до нас ще тягнутись та тягнутись - маю з чим порівняти) Наталія Сергіївна - МЕГА фахівець! Незважаючи на розташування, навіть не вагайтесь - краще один раз зробити досліження якісно, яке зніме всі зайві питання. Мені провели внутрішній консіліум по моєму дослідженню без додаткової платні навіть, хоча я очікувала, що з'явиться додатковий рядок в чеку.
  Марина Сокільниченко
  08 березня 2023 о 12:47
  А, і ще - там є парковка для клієнтів - що вкрай спрощує життя. Впевнено раджу.
  Олена
  09 березня 2023 о 08:54
  Хочу висловити вдячність відділенню діагностики клініки. Проходила МРТ обстеження, була приємно вражена надсучасним обладнанням, атмосферою та професіоналізмом. Пройшло все якісно, бистро, без черг, в спокійнійній обстановці. Я дуже вражена, є з чим порівняти. Раніше даже не підозрювала, що в м. Києві є така сильна надсучасна діагностика з такою атмосферою та чудовим персоналом. Дякую. Рекомендую.
  Оксана
  17 квітня 2023 о 12:25
  Зробили МРТ з контрастуванням: дослідження якісне, дякую за роботу. Опис отримала, як обіцяли, наступного дня.
  Контакти
  Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
  Київ, вул. Північно-Сирецька (вул. Віктора Некрасова), 1-3
  Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
  + 38 044 585 58 58
  Замовити дзвінок