Пн-Пт 09.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
Морозова Олена Володимирівна
Практична психологія
Практичний психолог
  соцмережі:
  Освіта та досвід роботи
  Освіта

  Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. м. Сєвєродонецьк 2015-2017. Факультет: Гуманітарних наук, психології та педагогіки. Спеціалізація: Магістр з психології, викладач вищого навчального закладу. Диплом з відзнакою

  Східноукраїнський національний університет імені В. Даля м. Сєвєродонецьк Аспірантура за спеціальністю 053 «Психологія», отримала науковий ступень кандидата психологічних наук 2018р. Тема дисертації: «Структурно- динамічні особливості та соціально-психологічні засоби Корекції неконструктивних життєвих стратегій подружжя».

  Практик із запобігання та лікування ПТСР курс «Основи запобігання та лікування ПТСР» м. Київ 12-17 грудня 2016р. Тренер курсу Президент «Пьюселік Консалтінг Груп» Р. Франклін Пьюселік

  Пройшла курс навчальної програми «Практичне застосування принципу «Не нашкодь!» задля розв'язання конфліктів та започаткування миротворчих ініціатив на Сході України», що організована Консорціумом із удосконалення менеджмент-освітив Україні в рамках проекту «Примирення в Українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» Програми запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні Уряду Великої Британії

  Проходила навчання в навчальному проекті УСП «Дитяча психіатрична пропедевтика» 2019-2020 р.

  Отримала свідоцтво інституту Вищої Психології та Тілесних терапій про підвищення кваліфікації за напрямком «Психологія та психотерапія». Пройшла довгострокове навчання за програмою «Перинатальна психологія та психотерапія».

  3 жовтня 2020 року є волонтер безкоштовної інтернет-платформи «Розкажи мені»(https://tellme.com.ua/).

  Асоціації

  Членкиня УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМИГИ з 2018р.

  Членкиня УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ПСИХОТЕРАПЕВТІВ З 2019р.

  Досвід роботи

  5 років

  Напрямки психологічної допомоги

  Індивідуальне консультування дітей та дорослих;
  Консультування з питань  дитячо-батьківських стосунків;
  Надання  психологічної  допомоги сім’ї та жінці на етапах планування , та протягом вагітності; 
  Сімейна психотерапія;
  Психотерапевтична робота з підлітковими кризами; 
  Психотерапія розладів харчової поведінки;
  Надання допомоги при відчутті душевного болю, при травмі та кризовому стані.

  Публікації

  1. Морозова О. В . Психологічні умови створення гармонійних відносин у сім’ї

  / О. В.Морозова, О.Г. Лосієвська . // Сучасні проблеми гуманітарної науки і практики: філософський, психологічний та соціальний виміри : Збірник матеріалів науково-практичної конференції . –м. Сєвєродонецьк : Вид-во Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2016. - С. 127-129.

  2. Морозова О. В Проблема особистого сенсу та «смислових комунікацій» у психологічному вимірі/О. В. Морозова, О.Г. Лосієвська. // Соціально-психологічний та філософський підхід до проблем сучасного суспільства : Збірник матеріалів науково-практичної конференції.- м. Сєвєродонецьк: Вид-во Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2016. – С. 64-66.

  3. Морозова О.В. Брехня як засіб маніпулювання у сімейних стосунках у гендерному вимірі / О. В .Морозова, О. Г. Лосієвська. //Соціально-психологічні проблеми гендерної стратифікації суспільства: Збірник матеріалів науково-практичної конференції.-м. Сєвєродонецьк :Вид-во Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2017.-С. 155-158(та інші ,загалом 12 публікацій)

  Послуги клініки
  Контакти
  Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
  Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3
  Пн-Пт 09.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
  + 38 044 585 58 58
  Запис на прийом