Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
Воронова Віра Ярославівна
Фізична реабілітація
Фізичний терапевт
  соцмережі:
  Освіта та досвід роботи
  Досвід

  5 років

  Освіта

  2018 - закінчення Національного університету фізичного виховання та спорту України з відзнакою.

  2018 - здобуття кваліфікації: ступінь вищої освіти – «магістр», спеціальність – «Фізична реабілітація».

  Професійний розвиток
  • 2014 р - повний спеціалізований курс за програмою лікувального масажу у «Київському медичному університеті УАНМ».
  • 2016 - базовий тренувальний і демонстративний курс першої невідкладної допомоги у «Навчальному центрі 44».
  • 2016 - пройшла тренінг за темою «Діагностика, тестування та оцінювання в нейрореабілітації» на базі Київського Католицького Університету.
  • 2016 -  спеціалізований тренінг «Особливості обстеження м’язової системи пацієнтів з неврологічними захворюваннями в практиці фізичного терапевта» на базі клініки «Оберіг».
  • 2017 - спеціалізований тренінг «Відновлення навичок ходьби у неврологічних пацієнтів, модуль 1» на базі клініки «Оберіг».
  • 2017 - спеціалізований тренінг «Відновлення навичок ходьби у неврологічних пацієнтів, модуль 2» на базі клініки «Оберіг».
  • 2017 - участь у семінарі «Революція підходів: біль у спині» – м. Київ, Міжнародний виставковий центр.
  • 2017 - спеціальний сертифікований курс «Нейрореабілітація дорослих», що проводили українські тренери під супервізією Марші Грінберг – координатора клінічних практик ортопедичного госпіталю церебрального паралічу Університету Каліфорнії Лос-Анджелесу, та Лізи Каррол – клінічного координатора Національного реабілітаційного центру ранчо Лос Амігос; курс був здійснений UCP Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
  • 2017 - спеціальний сертифікований курс «Навчання реабілітаційних підрозділів», щопроводили Марша Грінберг – координатор клінічних практик ортопедичного госпіталю церебрального паралічу Університету Каліфорнії Лос-Анджелесу, та Ліза Каррол – клінічний координатор Національного реабілітаційного центру ранчо Лос Амігос; курс був здійснений UCP Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
  • 2017 - участь у семінарі «Прості іноваційні рішення в реабілітації» від ізраїльских спеціалістів з Реабілітаційного центру Ловенштейн.
  • 01.11.2018-02.11.2022 - участь в тренінгущодо міжнародної класифікації функціонування (МКФ), аналізу патологічної ходи та підбору ортезів, який проводили Марша Грінберг – координатор клінічних практик ортопедичного госпіталю церебрального паралічу Університету Каліфорнії Лос-Анджелесу, та Ліза Каррол – клінічний координатор Національного реабілітаційного центру ранчо Лос Амігос; тренінг був здійснений UCP Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
  • 2018 - участь у тренінгу «Спастичні порушення. Модуль 2» на базі КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня».
  • 2018 - теоретичний і практичний курс із застосування препарату Диспорт (ботулінічний токсин типу А) в лікуванні фокальної спастичності верхніх кінцівок у дорослих.
  • 2020 - курси «Вступ до клінічних міркувань для мануальних терапевтів: особистісно-орієнтований підхід» на базі реабілітаційного центру Next Step Ukraine.
  • 2020 - курси «Сортування первинної медичної допомоги та ведення пацієнтів з попереково-тазовими розладами та підхід, заснований на доказовій медицині» на базі реабілітаційного центру Next Step Ukraine.
  Послуги клініки
  Відгуки
  Юля Г.
  09 березня 2023 о 08:36
  Місяць тому вивихнула ногу. Травматолог призначив "спокій", знеболення та протизапальні ліки. І порадив звернутися до фізичного терапевта. Дякую Вірі Ярославівні за роботу: робили УЗ-терапію стопи. Після першого сеансу відчула значне зниження болю. Сумарно пройшла курс з 10 сеансів. Можу впевнено радити фахівця - я дуже задоволена результатом.
  Борисов Костянтин
  31 березня 2023 о 16:10
  Большое спасибо за Ваш профессионализм и теплое отношение к пациентам.
  Контакти
  Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
  Київ, вул. Північно-Сирецька (вул. Віктора Некрасова), 1-3
  Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
  + 38 044 585 58 58
  Замовити дзвінок