Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
Дічко Наталія Сергіївна
Лікар-радіолог
Керівник напрямку з МРТ діагностичного відділення
  Social networks:
  Education and work experience
  Освіта
  • НМУ ім.О.О.Богомольця за спеціальністю «лікарська справа»
  • НМАПО ім. П.Л. Шупика на кафедрі радіології.
  Досвід

  11 років

  Професійний розвиток
  • Член European Society of Radiology (ESR), European Society for Hybrid Medical Imaging (ESHI), The European Society of Neuroradiology - Diagnostic and Interventional (ESNR)  та  The European Society of Oncologic Imaging (ESOI).
  • Учасник Європейського конгресу радіологів із доповідями та стендовими презентаціями (2019-2020рр).
  • Учасник 29-го конгресу Турецької нейрорадіологічної спільноти, у якості запрошеного лектора від Асоціації Радіологів України. 
  • Консул від України у Європейському радіологічному освітньому комітеті при Європейській асоціації радіологів (ESR education committee) з 2020 року.

   

  Професійні інтереси
  • контроль моделювання/планування під контролем КТ та МРТ променевої терапії\радіохірургічного моделювання, контроль якості планування (об’єму пухлини (CTV) та критичних структур для модульованої за інтенсивністю радіотерапії (IMRT));
  • контроль якості досліджень, щоденне управління сканерами; формування особистої картки та/або історії хвороби пацієнта для планування оптимального протоколу дослідження та заповнення бази даних;
  • консультації з іншими клініцистами, з метою вибору комплексної схеми та плану візуальних/діагностичних  досліджень, що є найбільш ефективними для пацієнтів;
  • представлення відділення та розбір складних клінічних випадків на тумор бордах.
    
  Reviews
  Марина Сокільниченко
  08 March 2023at12:46
  Дуже круте обладнання! Косімчний рівень клініки! Робили МРТ - враження, що Европі до нас ще тягнутись та тягнутись - маю з чим порівняти) Наталія Сергіївна - МЕГА фахівець! Незважаючи на розташування, навіть не вагайтесь - краще один раз зробити досліження якісно, яке зніме всі зайві питання. Мені провели внутрішній консіліум по моєму дослідженню без додаткової платні навіть, хоча я очікувала, що з'явиться додатковий рядок в чеку.
  Марина Сокільниченко
  08 March 2023at12:47
  А, і ще - там є парковка для клієнтів - що вкрай спрощує життя. Впевнено раджу.
  Олена
  09 March 2023at08:54
  Хочу висловити вдячність відділенню діагностики клініки. Проходила МРТ обстеження, була приємно вражена надсучасним обладнанням, атмосферою та професіоналізмом. Пройшло все якісно, бистро, без черг, в спокійнійній обстановці. Я дуже вражена, є з чим порівняти. Раніше даже не підозрювала, що в м. Києві є така сильна надсучасна діагностика з такою атмосферою та чудовим персоналом. Дякую. Рекомендую.
  Оксана
  17 April 2023at12:25
  Зробили МРТ з контрастуванням: дослідження якісне, дякую за роботу. Опис отримала, як обіцяли, наступного дня.
  Contacts
  At MIRUM clinic, we make every effort to make you cozy, comfortable, safe and effective.
  Kyiv, Pivnichno-Syretska street (Victor Nekrasov street), 1-3
  Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
  + 38 044 585 58 58
  Замовити дзвінок