Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
Відгуки
Знайдено: 2
Нечипоренко Василь
19 March 2022at11:06
Хочу подякувати лікарю Федору Євтушенку за його високий професіоналізм, чуйність та готовність надати допомогу! Раджу його як небайдужого, висококваліфікованого та щирого лікаря!
Василь Нечипоренко
19 March 2022at11:14
Хочу залишити відгук і подяку лікарю Олексію Колоту! Висококваліфіковано провів діагностичну процедуру і надав ґрунтовний висновок. Без сумнівів раджу його всім, кому необхідне дослідження шлунку.
Ирина
19 April 2022at13:01
Была на МРТ диагностике - в клинике очень понравилось.
Булгакова Юлія
10 June 2022at13:53
Дуже сподобалось. Чуйно, ввічливо та професійно. Для себе та сім’ї обрали цю клініку і сподіваюсь надовго. Все що потрібно- все можно знайти в одному місці. Приємний та кваліфікований персонал. Дякуємо вам за наше здоров’я.
Пухтаєвич Наталія
11 August 2022at15:35
Чудовий лікар
Вікторія
28 September 2022at10:30
Приємно вражена відвідуванням клініки. Ольга Петрівна спеціаліст високого рівня, все чітко розповідає, чудовий підхід. Класне обслуговування.👍
Ганна М.
24 October 2022at18:53
Професіонал, уважний кваліфікований спеціаліст якому можна довіряти! ДРТ, гінекологія, УЗД - все на найвищому рівні!
Рубан Вікторія
27 December 2022at09:53
Задоволена прийомом! Лікар дуже уважна, діагностика і консультація на вищому рівні! Марія Глібівна чудовий лікар!
Гурза Ирина
09 February 2023at15:40
Пройшовши 4 курси хіміотерапії у Вашій клініці, хочу висловити слова подяки чудовому лікарю – Гірагосову Євгену Юрійовичу – професіоналу з великої літери, лікарю, здоров'я пацієнта для якого понад усе! І який має унікальний досвід лікування хіміотерапією! Дякую, Євгене Юрійовичу!
Гурза Ірина
09 February 2023at15:46
Пройшовши 4 курси хіміотерапії у Вашій клініці, хочу подякувати колективу медсестер, Новікову Інну, Кулініч Оксану, які протягом усієї маніпуляції не просто механічно виконують свою роботу, а ставляться до тебе индивидуально – допомагаючи пережити та витримати хіміотерапію. Також хочу відзначити співробітника рецепції – Брагінець Ларису, це професіонал, яка відповість на всі ваші запитання. Дякую Вам за такий чудовий персонал! Відмінна клініка з професійним колективом!
Сидорова Олена
27 February 2023at13:55
Все чудово: дякую лікарю за професійність!
Володимир Сапутняк
27 February 2023at15:16
Справжній професіонал своєї справи! Дуже доброзичливий, чуйний та уважний! Дохідливо пояснює, що має велике значення) Прийомом залишився дуже задоволений! Велике спасибі)
Олег
27 February 2023at15:21
Доброго дня, Хочу сказати слова подяки, професійному та досвідченому лікарю Олексію Григоровичу Колоту - лікар від Бога. Дякую за Ваш професійний підхід під час проведення процедури та детального опису результатів. Рекомендую як професійного ендоскопіста. Також, хочу відмітити чуйність прийому в клініці - дуже сподобалось, європейський підхід та відношення персоналу. Дякую Вам!
Анастасія А.
27 February 2023at15:29
Була на УЗД щитовидної залози та черевної порожнини у Новікова Є.В.(Кардіолог, УЗД). Це спеціаліст вищої категорії, лікар своєї справи. Таких натхненних своєю роботою лікарів не зустрічала. Відповідальний. Рекомендую.
Анастасія М.
28 February 2023at08:17
Дякую лікарю за професійну роботу: свекр має багато кардіологічних діагнозів, погано себе почуває. Прийшли на прийом до лікаря з архівом медичних документів: лікар все вивчив, проаналізував, призначив додаткову діагностику. Окрема подяку лікарю за увагу: він провів роботу з пацієнтом, пояснивши всі аспекти, повідомив про ризики діагнозу, також надав рекомендації - приділив максимум уваги та розуміння. Наша родина дже вдячна лікарю! Рекомендуємо експерта!
Тетяна З.
28 February 2023at08:20
Дякуємо лікарю! Були декілька разів на прийомі: робили довідку в садочок та лікували з сином ГРВІ. Дуже уважна лікарка: оглянула дитину, дала рекомендації щодо щеплень, які плануємо робити в клініці трохи згодом. Дякуємо медичним сестрам відділення: здали кров без страху та отримали подаруночки за хоробрість. Син залишився задоволений візитами до лікаря - це дуже важливо.
Мария В.
28 February 2023at11:52
Дякую Ігорю Сергійовичу за моє гарне самопочуття. Я постійно погано себе почувала: не було сил майже весь час та періодично боліла спина. Прийшла до фахівця з МРТ-знімком спини 2 місяці назад. Він вивчив мій медичний архів та почав працювати: за 10 сеансів він мене врятував. Планую раз на 6 місяців робити курси: так порадив мій лікар. Дякую!
Надія
28 February 2023at11:59
Дякую лікарю за роботу: вилікував свекруху:).2 рази робили гастроскопію: перший раз діагностував декілька ерозій, призначив лікування та повторно зробив ВГДС. Результати чудові: ерозії вилікували, всі задоволені. Дякую за професійну роботу фаіхвців клініки.
Надія
28 February 2023at12:03
Дякую Сергію Вікторовичу за якісну анестезію свекрусі: у 81 рік вона перенесла дуже легко знеболення завдяки професійній роботі анестезіологічної служби. Також дякую пану Олександру за допомогу: такі медичні брати заслуговують на окремі подяки.
Надія
28 February 2023at12:08
Лікар лікував свекруху: дякую за роботу! Робили передопераційне обстеження та пройшли максимальну перевірку у лікаря. Дуже задоволені підходом лікаря до роботи та спілкування з пацієнтами. Дякуємо!
Надія
28 February 2023at12:11
Дякую за якісну роботу! Під час підготовки до операції сверкухи здавали аналізи та консультувалися у терапевта. Все добре! Окрема подяка медсестрі Тетяні за швидку якісну роботу під час забору крові!
Надія
28 February 2023at12:14
Робили флюорографію (цифрову рентгенографію легень) перед операцією планово. Все швидко, злагоджено та професійно. Опис отримали дуже швидко. Дякую відділенню та пані Оксані, яка супроводжувала під час обстеження.
Стадник Игорь
28 February 2023at13:01
Просто обязан написать отзыв, Федор Евтушенко профессионал своего дела, прийдя в клинику «Мирум» , ощутил настоящий медицинский профессионализм, так как этот врач проверил мое состояние травмы, как предоставил качественную консультацию, такого я еще не встречал, советую однозначно, обязательно еще прийду к нему на прием, потому что именно Федор смог действительно понять причину, дать правильное и качественное лечение которое дает свой результат. Рекомендую однозначно!
Таня Баранова
01 March 2023at15:25
Дорогий лікарю, Федоре Вікторовичу, від усієї душі хочу сказати Вам «СПАСИБІ ВЕЛИКЕ». Ви — лікар від Бога, Ви — майстер своєї справи і неймовірний талант медицини. Дякую вам за Вашу виконану роботу, за надану допомогу, за можливість повноцінного життя і за добру надію моєї душі. Бажаю Вам достатку сил і безмежних можливостей, подарованих вам долею. Спасибі вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років!
Анна
03 March 2023at16:06
Дякую Ользі Олександрівні за чудову роботу. Лікар дуже легко знайшла підхід до дитини, яка боїться лікарів. Огляд швидко провела, але на ретельність прийому це не вплинула. Лікар все поянснила, відкорегувала призначені іншим лікарем препарати і , як і пообіцяла лікар, ми отримали гарні резуьтати лікування через 7 днів. Велика подяка чудовому лікарю!
Микола
08 March 2023at12:35
Велика дяка колективу Діагностичного відділення за індивідуальний підхід і за високопрофесійну роботу!
Марина Сокільниченко
08 March 2023at12:46
Дуже круте обладнання! Косімчний рівень клініки! Робили МРТ - враження, що Европі до нас ще тягнутись та тягнутись - маю з чим порівняти) Наталія Сергіївна - МЕГА фахівець! Незважаючи на розташування, навіть не вагайтесь - краще один раз зробити досліження якісно, яке зніме всі зайві питання. Мені провели внутрішній консіліум по моєму дослідженню без додаткової платні навіть, хоча я очікувала, що з'явиться додатковий рядок в чеку.
Марина Сокільниченко
08 March 2023at12:47
А, і ще - там є парковка для клієнтів - що вкрай спрощує життя. Впевнено раджу.
Богдан Колесніков
09 March 2023at08:03
Дуже вдячний Новікову Володимиру Володимировичу за проведене складне оперативне втручання на колінному суглобі. Дуже хороша клініка, апаратура, медперсонал кваліфікований. Хочу окремо висловити подяку операційному менеджеру Якубович Ірині, яка супроводжувала моє перебування від розрахунку оперативного втручання до виписки. Надсучасну клініку раджу всім.
Семененко Наталія
09 March 2023at08:06
Була на прийомі в клініці в лікаря Соколової Марії Глібівни. Була дуже приємно вражена сервісом, сучасним професійним підходом до мого візиту. Були надані відповіді на всі мої запитання та вирішені мої давні проблеми жіночого здоров'я. Також хочу відмітити саму клініку, це надсучасний, комфортний, професійний заклад з сучасною діагностичною апаратурою, сервісом обслуговування та комфортом. Отримала задоволення від візиту, раджу клініку"МІРУМ".
Юліана
09 March 2023at08:24
Дякую лікарю. Звернулася на консультацію. Лікар призначив ефективне лікування. Задоволення роботю лікаря і клініки в цілому.
Юліана
09 March 2023at08:30
Маю проблеми з тиском. Звернулася до лікаря зі скаргами на погане самопочуття. Лікар запропонувава замінити ліки, призначив лікування. Самопочуття покращилося, призначені ліки діють добре. Дякую лікарю!
Юліана
09 March 2023at08:32
Звернулася до лікаря з ГРВІ та поганим самопочуттям. Лікар провела огляд, за результатами відкрила лікарняний, призначила ліки. На повторному візиті закрили лікарняний, самопочуття та стан здоров'я значно покращилися. Дякую Галині Володимирівні!
Юля Г.
09 March 2023at08:36
Місяць тому вивихнула ногу. Травматолог призначив "спокій", знеболення та протизапальні ліки. І порадив звернутися до фізичного терапевта. Дякую Вірі Ярославівні за роботу: робили УЗ-терапію стопи. Після першого сеансу відчула значне зниження болю. Сумарно пройшла курс з 10 сеансів. Можу впевнено радити фахівця - я дуже задоволена результатом.
Генадій
09 March 2023at08:52
Хочу висловити велику подяку лікарю кардіологу Новікову Євгену Вячеславовичу за професіоналізм та увагу. Пройшов все обстеження в одного лікаря в клініці на надсучасній апаратурі УЗД отримав всі рекомендації по лікуванню та вирішив всі питання. Рекомендую, все якісно, професійно, швидко.
Наталія
09 March 2023at08:53
Я відкрила для себе нову клініку "МІРУМ". Це надсучасна по-спражнюму Європейська клініка по сервісу та лікуванню. Мене вразила атмосфера, професіоналізм, сервіс. Все є для комфортного, якісного вирішення своїх проблем по здоров'ю та проходженню профілактичних оглядів. Дуже ввічливий та професійний персонал рецепції та всього медичного персоналу. Раджу.
Олена
09 March 2023at08:54
Хочу висловити вдячність відділенню діагностики клініки. Проходила МРТ обстеження, була приємно вражена надсучасним обладнанням, атмосферою та професіоналізмом. Пройшло все якісно, бистро, без черг, в спокійнійній обстановці. Я дуже вражена, є з чим порівняти. Раніше даже не підозрювала, що в м. Києві є така сильна надсучасна діагностика з такою атмосферою та чудовим персоналом. Дякую. Рекомендую.
Валентина
09 March 2023at08:57
Доброго дня, хочу подякувати за кваліфіковану допомогу моїй донечці під час отруєння, а саме лікарю Руднєва Жанна Анатоліївна, яка з уважністю та материнським ставленням допомогла подолати цю проблему, щиро дякуємо "Мірум" за оперативну роботу під час лабораторних досліджень.
Валентина
09 March 2023at08:57
Хочу відзначити лікаря акушер гінеколога Соколова Марія Глібівна. Чудові лікарі, новіші технології рекомендую🥰👍
Наталія С.
09 March 2023at10:33
Доброго дня,хочу висловити подяку дівчаткам,які працюють в лабораторіі .Дуже приємно усвідомлювати,що є такі відповідальні і виконавчі люди.Дякую за ваш ентузіазм, старанність,прагнення до успіху і повну самовіддачу.Ви надали величезну допомогу.Спасибі за вашу відповідальність.Велика подяка за якість і творчий підхід до нашого замовлення. Рекомендую
Міла
09 March 2023at14:58
Велика вдячність за професійно надану допомогу Олексію Колоту, лікарю-ендоскопісту. Враховуючи специфіку проведення гастродуоденоскопії Олексій Григорович не тільки фізично і морально підготував до процедури, а й провів її делікатно і обережно, що приємно вразило. Раджу всім і кожному!
Дмитро
09 March 2023at15:03
Хочу висловити окрему подяку Володимиру Євгену, лікарю кардіологу за професіоналізм , уважність. Дякуючи злагодженій роботі лікаря і асистента я отримав кваліфіковану допомогу вчасно і швидко! Безперечно рекомендую!
Інна Олександрівна
09 March 2023at15:14
Дякую долі і близькій подрузі, що порадила лікаря гінеколога Лі Андрія! Тепер по питанню жіночого здоров'я тільки до нього! Делікатний, чуйний, уважний, професіонал своєї справи!
Людмила
09 March 2023at15:23
Велика подяка керівництву клініки "Мірум" за можливість консультації і лікування у дійсно професійних і кваліфікованих лікарів! Черній Тетяна Володимирівна лікар невролог з великої літери! Практично через тиждень лікування, що призначила Тетяна Володимирівна, я відчула значне покращення самопочуття! Дякую за допомогу! Рекомундую !
Анастасія М.
10 March 2023at08:25
Дякую Ігорю Сергійовичу за роботу та комплексний підхід. У мене були скарги на скутість в спині та шиї. Прийшла на лікувально-профілактичний масаж. Перше, що сказав лікар після привітання: дайте подивитися знімки. Маю сколіоз: лікар все детально пояснив і після сеансу масажу показав, які мені необхідно робити вправи вдома, щоб покращити і стан спини, я загальне самопочуття. Курс ще не закінчила, але відчуваю позитивні результати роботи лікаря! Дякую за таку роботу! Раджу фахівця.
Володимир
10 March 2023at10:06
хочу подякувати лікарю УЗД Рубан Г.В. за чуйність та професіоналізм.
Елена
10 March 2023at10:34
Замечательная клиника и очень внимательный персонал. Мне также очень понравилось в кафе клиники. Тихо, спокойно, уютно и красиво, а еще там варят очень вкусный кофе и подают красивые и очень вкусные сендвичи.
Новікова Дарина
10 March 2023at10:54
дуже якісна консультація, дякую!
Камінська Валентина
10 March 2023at12:57
Чудовий спеціаліст! Дякую за консультацію і огляд.
Маша М.
10 March 2023at14:06
Дякую за позитивну енергетику та вміння спілкуватися. Прийшла по рекомендації за "другою думкою лікаря" щодо існуючого плану лікування. Лікар всі необхідні документи вивчила (дуже швидко), призначила лаб.дослідження, все пояснила і на повторному прийомі не змінила рекомендацій попередніх лікарів. Похвалила мого лікуючого лікаря, пораділа, що у мене все добре. Класно, коли лікар радіє, що пацієнт не потребує складного лікування. Класний лікар, класна лікарня, рекомендую команду професіоналів.
Марина
10 March 2023at14:11
Дякую лікарю за роботу. Дуже уважно готувалися до операції. Після операції лікар турбувалася про моє самопочуття, телефонувала - приємно, коли про тебе турбуються професіонали. На післяопераційному огляді все детально пояснила, ретельно оглянула та раділа, що все добре. Дякую за ефективне лікування, турботу та профісійність. Окрема подяка дівчатам зі стаціонару: комфортно себе почувала в стаціонарі завдяки вам.
Олена
15 March 2023at14:45
Хочу подякувати маніпуляційній сестрі Арбузовій Аліні, яка дуже професійно та дбайливо взяла аналіз крові з вени у дитини. Дитина не плакала і слідів після уколу не залишилось - це важливо. Враження після клініки та персоналу тільки позитивні. Дуже рекомендую!
Олександра
16 March 2023at11:18
Сергію Вікторовичу, від щирого серця дуже вдячна Вам! Ви - найкращий анестезіолог, якого я тільки могла зустріти. Минулий досвід дався складно, після анестезії боліла голова, була рвота, пригнічений стан більше 2 тижнів. Тут - я прокинулась наче після доброго такого 10-годинного сну, свіжа, не відчувала біль після операції. Дуже дуже вдячна!
Микола Н.
16 March 2023at11:19
Лікар вивчив повністю мою історію, задавав питання на які я навіть не очікував, приємно. все спокійно та на пальцях пояснив. Заснув та прокинувся без болі. Рекомендую!
Любов
16 March 2023at11:20
я у захваті. такого лікаря ще не зустрічала!! дуже тактовно та професійно пропрацював моє питання. мені 62 роки, після анестезії відчувала себе добре
Оксана
16 March 2023at11:20
Професійність, оптимізм, гумор - і це не все, що я можу сказати про цього лікаря. Після операції лікар цікавився про мій стан, а я що можу сказати - супер! Нічого не болить, досі навіть повірити не можу, що анестезія може так легко проходити
Діма
16 March 2023at11:21
Консультація сподобалась, лікар призначив додаткові обстеження, спираючись на мій вік та історію. Як на мене все дуже професійно. Дуже зручно що є лабораторія у якій мені одразу зробили всі аналізи
Олександр
16 March 2023at11:22
Чудовий лікар, все сподобалось. Рекомендую звертатися до нього
Олена
16 March 2023at11:23
Дякую, Сергію Вікторовичу, низький Вам уклін. Ви робите дуже благородну та важливу справу!
Олена
20 March 2023at07:15
Неймовірно професійний та чуйний лікар. Перед оглядом пояснила тонкощі всього процесу та дала відповіді на питання, що турбували роками. Дуже відчувається індивідуальний підхід та розуміння своєї справи. Рекомендую як тим, хто йде до гінеколога вперше, так і тим, хто вже давно шукає СВОГО лікаря!
Олена
20 March 2023at07:29
Дуже хочу подякувати Вам, Федоре Вікторовичу, за Ваш неосяжний професіоналізм, оптимізм та спокій!
Олена
20 March 2023at10:13
Робила УЗД щитоподібної залози у лікаря Зубенко. Швидко, якісно. Олександр Дмитрович відповів на всі питання, що мене цікавили. Дуже позитивний та приємний лікар :)
Олена
20 March 2023at11:39
Лікар провів зі мною дистанційну консультацію у свій позаробочий час (!!!), коли я не могла встати з ліжка і від будь-якого руху відчувала нереальний біль. Вона вислухала всі мої скарги, поставила питання щодо мого стану, призначила лікування і вже через 2 дні я була у неї на консультації.На щастя, нічого серйозного виявлено не було. Призначила лікування та порадила різну активність, спираючись на мій спосіб життя. Дуже вдячна та щиро рекомендую звертатися до цього лікаря!
П. Тетяна
22 March 2023at13:31
Робили щеплення дитині у клініці. Лікар та медсестра дуже турботливі, робили все щоб мамі і дитині було комфортно. Лікар оглянула дитину перед щепленням, встановлювала контакт з дитиною, задавала питання, показувала де іграшки... В результаті сліз не було ні до ні після щеплення)) Дуже вдячна.
П. Тетяна
22 March 2023at13:35
Під час вагітності проходила УЗД у Зубенко О.Д. Кожен візит лікар переглядає всі органи і системи, завжди охоче показує на моніторі дитину, пояснюючи що і де, відповідає на додаткові питання. У клініці луже сучасний апарат для УЗД. Можна зробити 3Д фото малюка, якщо він не заховається від усіх;)))
П. Тетяна
22 March 2023at13:45
Моїй мамі робили операцію на коліні. Дуже вдячна команді фахівців - травматологам, анестезіологам та м/с. Незважаючи на важкий воєний час, команда фахівців повертають людям можливість рухатися. Під час операції була серйозна ракетна атака на Україну, але лікарі продовжували свою роботу, світло у клініці також було. Ще раз щиро дякую фахівцям Мірум!
Поліна
22 March 2023at17:34
Дякую працівникам клініки за якісну та швидку роботу! Була на прийомі два рази (щеплення та аналізи) - жодних черг та талончиків, достатньо попередньо записатись 5 хвилин і готово! Обов’язково прийду ще!
Ліля
27 March 2023at15:20
Дякую лікарю за роботу. Дуже боліла рука та трохи - спина. Пройшла курс масажу і майже одразу відчула покращення. Раджу Ігоря, як лікар: мені є, з ким порівняти. Дякую за роботу, професійність та гарний настрій.
Євген
27 March 2023at15:22
Рекомендую гарного фахівця. Пройшов плановий огляд. Все швидко, з поясненнями та з адекватними призначеннями. Повернуся планово через 6 місяців. Дякую за роботу! Окрема подяка дівчатам в колл-центрі - все чітко пояснили та відповіли на всі запитання!
Анастасія
27 March 2023at15:24
Проходила плановий чек-ап у лікаря. Дуже задоволена своїм візитом до клініки: зручно, чисто, "прозоро". Результати аналізів отримала швидше, ніж сподівалася. Рекомендую класну клініку!
Людмила
29 March 2023at11:03
Доброго дня. Хочу подякувати Галині Володимирівні за професіоналізм та комплексний підхід у лікуванні. Раджу даного лікаря та клініку в цілому!!!
Жанна
29 March 2023at11:38
Була на прийомі у лікаря-невролога Антоненко О.О., дуже професійно оглянула мене, призначила лікування, маю значне поліпшення стану здоров’я, хоча захворювання дуже складне . Дякую лікарю і клініці “Мірум” за комфортні умови!
Віктор
29 March 2023at12:37
Хочу подякувати лікаря Новікова Євгена Вячеславовича за уважний та професійне підхід до консультації і моніторинг артеріального тиску.Буду рекомендувати лікаря своїм друзям і знайомим.Клініці Мірум процвітання і вдячних пацієнтів
Лариса
29 March 2023at12:48
Хочу подякувати лікарю Абраменко Любові Іванівні, дуже гарний лікар, знає свою справу. Рекомендую.
Оксана
29 March 2023at15:45
Хочу щиро подякувати лікарю Лі А. Д. Великі спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність!!! Ви - чудовий лікар і Я бажаю Вам допомогти ще багатьом жінкам, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди посмішки близьких і повагу оточуючих.
Олександр
29 March 2023at16:13
Хочу висловити подяку всьому персоналу клініки. Хороші кваліфіковані спеціалісти, якісне обслуговування, приємна атмосфера, уважне і турботливе відношення до клієнтів. Окремо хочу відмітити лікаря-невролога Антоненко О. О., як хорошого та обізнаного спеціаліста своєї справи!!! Привітно відповіла на всі мої запитання та все детально пояснила. По направленню лікаря Антоненко О. О. в клініці робив МРТ спини, був приємно здивований відношенням лікарів та персоналу. Хороша клініка, рекомендую.
А. Аліна
30 March 2023at06:29
Доброго дня! Сьогодні разом з дитиною були на прийомі у лікара отоларинголога Цибулі О.А - залишились МЕГА задоволені : індивідуальний підхід до дитини,як до особистості ,розуміння проблеми,з якою звернулися, рекомендації щодо догляду та лікування. Все супер!
Анна
30 March 2023at07:21
До лікаря Дзерович Наталії Іванівни звернулась більш в профілактичних цілях. Після збору анамнезу та ретельного огляду отримала для себе багато слушних порад та призначень по профілактиці остеопорозу. Обов'язково прийду ще на повторну консультацію до Наталії Іванівни, оскільки, в моїх очах, вона різносторонній спеціаліст, який може допомогти в багатьох медичних проблемах.
Юлія
30 March 2023at08:45
В березні проходила лікування в клініці. Хотіла б подякувати лікарю за чудову роботу, професіалізм, вміння знайти потрібні слова, щоб підтримати і підбадьорити пацієнта.
Коноваленко Марина
30 March 2023at09:12
Хочу подякувати дуже чуйному лікарю Марії Глібівні! Такого уважного до всіх життєвих деталей спеціаліста я ще не зустрічала. Перед тим, як призначити лікування вивчила всі мої аналізи і рекомендації, а їх була ціла папка за останні 4 роки. Я вже не сподівалася зустріти свого лікаря в Києві, але мені пощастило!
Анна Д.
31 March 2023at15:15
Благодарю судьбу за встречу с врачом гинекологом Соколовой Марией Глебовной. Хочу сказать слова благодарности, за ваш профессионализм, поддержку и веру в лучшее! Мария глебовна всегда найдет время, всегда всё спросит, выслушает, утешит, подбодрит объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Никогда не назначает лишнего,даже когда прошу об єтом. Очень опытный врач, профессионал в своем деле! Вот побольше бы таких специалистов!
Борисов Костянтин
31 March 2023at16:10
Большое спасибо за Ваш профессионализм и теплое отношение к пациентам.
Ілюшко Наталя
01 April 2023at07:56
Дуже Вам вдячна за якість послуг, окрема подяка за рекомендацію Бобіной Олені Валентинівні. Щиро дякую за висококваліфікованих лікарів, Зубенко Олександру, Соколовій Марії, Баранішину Олександру, які вміють поставити правильний діагноз. Щиро дякую за чудовий сервіс, привітний персонал, високу якість обстеження. Персонал приємний, доброзичливий, ввічливий. Уважне ставлення до пацієнта. Ну , а кавярня, піднімає оцінку до максимуму. Дякую. Бажаю процвітання. Рекомендую! Все буде Україна!
Олена
04 April 2023at11:47
Хочу залишити відгук та враження про клініку МІРУМ. Залишилась дуже задоволена масажем. Лікар професіонал, дуже компетентний, грамотний та кваліфікований. Була приємно вражена від самої клініки, сервісом та відношенням до відвідувачів, пацієнтів. Я вважаю , що найкраща з тих, які я раніше відвідувала. Раджу.
Неля З.
04 April 2023at15:13
Зинаїда Залманівна - людина та лікар з великої літери! Дякую! Вдячна лікарям, що направили до фахівця такого високого рівня.
Оксана
04 April 2023at15:16
Дякую Оксані Володимирівні за своє здоров'я! Ми пройшли довгий шлях від першого знайомства до бажаного результату. Бажаю Вам натхнення, успіху та вдячних пацієнтів!
К.Олена
05 April 2023at06:02
Дуже вдячна лікарю за масаж, це чудо лікар, він володіє чудовою та ефективною методикою масажу та легкої мануальної терапії. Після першого сеансу відчула полегшення та прилив енергії та сил. Рекомендую!
Музика Тетяна
05 April 2023at10:08
Дуже хочу подякувати Вам, Федоре Вікторовичу, за Ваш неосяжний професіоналізм, ви допомогли мені вирішити проблему стосовно проктології. Операція пройшла на найвищому рівні. Ви найкращий!!
Осадча Ірина
11 April 2023at06:31
Робила в клініці гістероскопічну поліпектомію та біопсію ш/м. Дякую всьому медичному персоналу за чемність, чуйність та прекрасне відношення до клієнтів. Особлива подяка Соколової М.Г. та лікарю анестезіологу Угнівенко С. В. за їх професіоналізм та золоті руки. Дуже сучасна клініка з новітнім обладнанням та чудовими фахівцями. Однозначно рекомендую.
Анна
12 April 2023at08:47
Дякую лікарю: декілька років наважувалася видалити 2 родимки, які мені заважали, і дарма! Все пройшло швидко: лікар все пояснив, знеболив та надав рекомендації щодо догляду після видалення. Пройшло вже 2 місяці після видалення: шрамів не видно, чим я дуже задоволена. Дякую лікарю за якісну роботу!
Оксана
17 April 2023at12:19
Дякую за ефективне лікування! Окрема подяка за спокійну та професійну консультацію: і заспокоїли, і почали лікування з позитивним настроєм. Дякую!
Оксана
17 April 2023at12:21
Дякую лікарю: поставили діагноз, провели лікування.
Оксана
17 April 2023at12:23
Зробили КТ з контрастуванням для постановки діагнозу: все швидко, катетер поставили дуже акуратно, якістю дослідження лікар задоволений. Дякую за роботу!
Оксана
17 April 2023at12:25
Зробили МРТ з контрастуванням: дослідження якісне, дякую за роботу. Опис отримала, як обіцяли, наступного дня.
Оксана
17 April 2023at12:27
Зробили багато пакетів аналізів. Все швидко, неболісно забір зробили. Результати отримала швидше, ніж очікуваал. І вартість дуже прийнятна. Також дякую дівчаткам на рецепції: зустріли, дали маршрутний лист, пояснили все. Гарна клініка! Дякую!
Федір З.
17 April 2023at12:31
Зробив КТ- онкоскринінг всього тіла. Дослідження пройшло швидко, без очікування все почали робити. Дякую медсестрі-анестезистці - катетер встановила турботливо та безболісно, седацію зробили добре. Дякую!
Федір З.
17 April 2023at12:32
Дякую лікарю-онкологу. Прийшов на консультацію з результатами досліджень (КТ і аналізи), отримав "другу думку" фахівція. Лікар все уважно вивчив, пояснив та надав рекомендації. Дуже сподобалося ставлення лікаря до мене, як пацієнта. Дякую!
Федір З.
17 April 2023at12:34
Дякую працівникам лабораторії Мірум: без болю взяли кров, швидко надіслали результати досліджень. Гарна робота!
Аліна
17 April 2023at12:59
Мене направили на МРТ з контрастом: трохи переживала, бо маю страх замкнених просторів. ЛІкар перед дослідженням мене заспокоїв, бо апарат розрахований на пацієнтів з великою вагою та має великий діаметр "бублика": мені там було чудово і просторо, маю з чим порівняти і зацінила техніку (апарат МРТ). Медсестра класно поставила катетер. Так, я провела багато часу в клініці, але мені було комфортно на всіх етапах. Гарна клініка!
Наталія
21 April 2023at20:50
Були на прийомі з донечками не один раз у Жанни Анатолівни та щоразу залишались задоволені наданою консультацією. Лікар є надзвичайно уважним, компетентним спеціалістом та має індивідуальний підхід щодо лікування. Щиро радимо👶👶
Євген
21 April 2023at22:25
Дякую Дзерович Наталії Іванівни за отриману консультацію, завдяки якій болі в суглобах перестали мене турбувати. Раніше я неодноразово звертався до інших лікарів, які нажаль мені не допомогли. Наталія Іванівна приємний та уважний лікар, який є фахівцем своєї справи. Дякую!
Ніна
26 April 2023at16:02
Чуйний та уважний лікар! Надала кваліфіковані рекомендації!
Рябчій Катерина
28 April 2023at14:21
Лікар та медперсонал дуже уважні, весь час проведений в клініці я жодного разу не відчула дискомфорт. Всі дуже вічливі. Наступного разу буду звертатися тільки сюди. Рекомендую.
Зимовський Володимир
02 May 2023at12:13
Был на консультации и обследовании у Андрея Витальевича Аксентьева. Это высоквалифицированный специалист,очень грамотный и очень внимательный к пациенту. Он провел хорошую, качественную диагностику, прописал лечение,и мне сразу стало значительно лучше. По своей проблеме я прошел консультацию у разных урологов в разных клиниках,и решил лечиться только у Андрея Витальевича в клинике Мирум. Не зря мне его очень рекомендовали. Спасибо большое! Всем рекомендую этого доктора и клинику Мирум!
Настя С.
04 May 2023at08:58
Я вперше потрапила на прийом до чудового лікаря Марії Глібівни за рекомендаціями знайомих. Маю досвід спілкування з гінекологами багатьох приватних та державних медичних закладів: мені є, з ким порівняти. Якщо коротко -я в захваті. За 60 хв прийому лікар запитала у мене всю необхідну для неї інформацію, відповіла на всі мої запитання (їх було мало) та поянснила подальші кроки. Лікар пораділа, що у мене все ок і я потребую незначної терапії та обстеження. А також акцентувала увагу на планових обстеженнях щитоподібної залози та пояснила, чому вона на цьому наполягає. З прийому я вийшла з посмішкою. Дякую!
Станіслав Федорович
05 May 2023at07:48
Був на прийомі на порадою онучки: мені 83 роки, самопочуття гарне, але постійно турбує високий тиск. Регулярно відвідую лікарів, але мою проблему вирішити не вдавалося. Дякую лікарям-кардіологам Діані та Євгену, що знайшли причину мого постійно підвищеного тиску. Виконую їх настанови та почуваюся значно краще вже на трерю добу після прийому. Домовилися по провторний візит через 2 тижні: пройду всі призначені обстеження та повернуся. Гарний персонал, зручна красива клініка. Успіхів всім!
Соловйова Наталія
11 May 2023at04:56
Чудовий лікар та чудова людина. Все пояснить, заспокоїть. Операція пройшла успішно. Дуже дякую лікарю Лі Андрію Ди Хвановичу!
Гринчук Ольга
11 May 2023at15:19
Отличный специалист,рекомендую
Станіслав Ф.
15 May 2023at10:24
Відгук написаний онукою пацієнта: Дякую лікарю за роботу. Видаляв утворення шкіри. Все швидко, професійно. Дякую лікарю за чітку роботу: все пояснив, під час процедури коментував. Раджу професіонала!
Щербінін Владислав
16 May 2023at14:38
Кваліфікований спеціаліст, майстер своєї справи.
Коєва Вікторія
17 May 2023at06:23
Доброго дня! Від щирого серця хочу подякувати всім співробітникам клініки МІРУМ за високий рівень професіоналізму, ввічливість, увагу, рекомендації та якість послуг!!! Найкраща клініка в Києві на даний час, в якій я маю можливість обслуговуватись!!! Окремо хочу подякувати лікарям та Чарівним дівчатам-адміністраторам за рятування мене у стані гіпертонічного кризу 10 травня 2023 року. Ви - мої найулюбленіші!!! Дякую всім вам за те, що ви є в моєму Житті! ❤️❤️❤️
Волок Анастасія
18 May 2023at11:01
Ми з чоловіком неймовірно вдячні найкращій лікарці в галузі репродуктології та лікування безпліддя - Оксана Володимирівні. Завдяки її професійності ми днями стали щасливими батьками двох донечок після багатьох років марних надій та розчарувань.
Євген
18 May 2023at16:46
Давно турбував дискомфорт та біль у грудному відділі хребта, бо сидяча робота. Дякую Дмитру Сергійовичу за гарний масаж та мануальну терапію. Відчув якийсь хруст в спині, тепло, стало легше після першої процедури.
Yvetta
22 May 2023at18:22
Гарний спеціаліст, рекомендую!
Анна
24 May 2023at06:03
Давно шукали спеціаліста, який займається ЛФК з дітками. Синові 11ть років. Була проблема з несиметричністю постави, скелету: одне плече набагато вище ніж інше, хода з акцентом на пальці ніг. Через декілька сеансів побачили значні зміни у бік покращення!!! Обов'язково будемо продовжувати займатись у Дмитра Сергійовича, щоб "довести справу докінця"! Дуже раді, що звернулись саме до нього!
Наталія Анатоліівна
26 May 2023at15:40
Чудовий компетентний спеціаліст. Уважний, після сеансів приємне відчуття розслаблення, гарного та спокійного настрою, дзен :) Здоров’я Вашим рукам!
Олена
02 June 2023at20:35
Дуже професійно, дякую. Клініка на вищому рівні.
Олена
06 June 2023at14:12
Проходила чек-ап "гастро" у лікаря. Я залишилася задоволеною, наскільки це може бути для процедури зі знеболенням: лікар проконсультував, відповів на всі мої запитання, знеболення пройшло легко. Приємно, що і знижку реальну отримала без прихованих платежів. Рекомендую клініку і професіоналів.
Contacts
At MIRUM clinic, we make every effort to make you cozy, comfortable, safe and effective.
Kyiv, Pivnichno-Syretska street (Victor Nekrasov street), 1-3
Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
+ 38 044 585 58 58