Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
Ультразвукова діагностика (УЗД)

УЗД — ультразвукові дослідження — створені, аби вчасно виявити початкові ознаки багатьох захворювань, з точністю діагностувати вже наявне захворювання, вести спостереження за вагітністю, а також оцінювати проміжні результати й ефективність лікування. 

 

About service

Методика УЗД полягає у використанні принципу ехолокації — відбувається прийом сигналів надісланих, а потім відбитих від поверхонь тканинних середовищ, що мають різні акустичні властивості.

Завдяки виконанню УЗД у клініці MIRUM clinic є шанс виявити доклінічні ознаки багатьох захворювань, дослідити вже наявне захворювання та оцінити прогноз розвитку, спостереження за ходом протікання вагітності, визначити стан органів в динаміці, а також оцінити результати та ефективність терапії.

У клініці MIRUM clinic ультразвукова діагностика здійснюється на обладнанні найвищого) рівня, завдяки чому є можливість проводити наступні процедури:

  • еластографію — оцінювати доброякісність виявлених новоутворень або утворень молочної та щитоподібної залоз; 
  • доплерографію — вивчати і виявляти порушення кровотоку великих і середніх судин людини;
  • ехокардіографію — дізнаватись про стан і специфіку функціонування серця;
  • діагностування пухлин на ранніх етапах їх розвитку;
  • нейросонографія — УЗД головного мозку дітей до 1 року — найнадійніший сучасний і безпечний спосіб отримання даних про будову та функціонування мозку й інших структур, розташованих у черепній коробці.

З широкого переліку інструментальних методів діагностики, ультразвукова діагностика — найпростіший і безболісний метод, що дає можливість його здійснювати навіть декілька разів на день.

УЗ-діагности клініки MIRUM clinic володіють високим рівнем кваліфікації та працюють на сучасному обладнанні, з метою максимально якісного й точного обстеження пацієнтів.

 

Вартість послуг
УЗД серця (ехокардіограма, Ехо-КГ)
787
УЗД органів черевної порожнини
583
УЗД органів черевної порожнини та нирок
704
УЗД щитоподібної залози
424
УЗД нирок
484
Зубенко Олександр Дмитрович
Лікар з УЗД
Лікар
Contacts
At MIRUM clinic, we make every effort to make you cozy, comfortable, safe and effective.
Kyiv, Pivnichno-Syretska street, 1-3
Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
+ 38 044 585 58 58