Вартість послуг:
Знижка
на січень 2024р

Вигідні Умови в MIRUM Clinic у січні 2024 року! Почнемо рік разом!

Січень - це час, коли багато з нас вирішують приділити увагу своєму здоров'ю та започаткувати нові власні традиції і правила. Щоб полегшити цей процес, ми пропонуємо знижки на найпопулярніші послуги MIRUM Clinic у січні 2024 року.  

Консультації лікарів

Консультацію лікаря за зменшеною ціною. Це чудова можливість для тих, хто бажає звернутися до фахівця для проходження чек апу чи отримати поради щодо конкретної проблеми.

Лабораторні Дослідження (аналізи)

У січні доступні спеціальні пропозиції та знижки на лабораторні аналізи. Це актуально для тих, хто прагне контролювати стан свого здоров'я, перевірити рівень вітамінів та гормонів чи пройти планові обстеження.

УЗД для Дітей та Дорослих

Для Дітей УЗ-діагностика корисна з таких причин:

 1. Раннє Виявлення Аномалій: УЗД дозволяє виявити вроджені аномалії та відхилення у розвитку у немовлят та дітей старшого віку, надаючи можливість для ранньої діагностики та лікування.
 2. Діагностика Внутрішніх Органів: Ультразвукове дослідження дозволяє вивчати стан внутрішніх органів, що є важливим для визначення їх функцій та стану здоров'я дитини.

Для Дорослих УЗ-діагностика корисна з таких причин:

 1. Діагностика Внутрішніх Органів: УЗД є невід'ємною частиною діагностики внутрішніх органів для виявлення патології, такої як захворювання печінки, селезінки, нирок або інших внутрішніх органів.
 2. Діагностика Вагітності: УЗД для вагітних жінок дозволяє контролювати розвиток плода, виявляти можливі ускладнення та є безпечним інформативним методом діагностики як для матері, так і для дитини.

Зазначимо, що УЗД є безпечним та неінвазивним методом діагностики, який використовується для вивчення структурних аспектів організму, надаючи цінну інформацію для діагностування та , за потреби, лікування пацієнта.

 

Додаткова інформація:

 • Зазначені знижки не розповсюджуються на послуги провідних фахівців Капталана А.М., Новікова Є.В., Новікова В.В., Галузинського О.А., Соколової М.Г., Лі А.Д.Х., Костюкевич О.М., Дзерович Н.І.;
 • Зазначені знижки не розповсюджуються на послуги напрямку онкології та онкогінекології, відділення допоміжних репродуктивних технологій, напрямку дерматовенерології, напрямку ендоскопічних досліджень.
 • Зазначені знижки не діють на пакетні послуги та вакцинацію для дорослих та дітей.
 • Знижки по програмі лояльності не сумуються з діючими в клініці періодичними спеціальними пропозиціями / акціями / знижками.
 • Зазначені знижки не діють, якщо пацієнт використовує послугу «Оплата частинами» або якщо за нього сплачує страхова компанія.
 • Програма лояльності не розповсюджується на пацієнтів – донорів ооцитів.
 • Пацієнт має право на створення власної дисконтної групи близьких людей (родичів, друзів), вказавши їх ПІП в заяві на рецепції клініки або в електронній формі, надіславши заповнену заяву на електронну пошту клініки .
 • Людина, яку вніс наш пацієнт до своєї програми лояльності  надає свої персональні дані : дату народження, номер телефону і , за необхідності, електронну адресу самостійно через колл-центр при записі на візит чи  в день візиту до клініки.
 • Термін дії спеціальної пропозиції - з 01.01.2024р по 31.01.2024 року включно.

 

 

Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58
Замовити дзвінок