Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
Відгуки
Знайдено: 2
Нечипоренко Василь
19 березня 2022 о 11:06
Хочу подякувати лікарю Федору Євтушенку за його високий професіоналізм, чуйність та готовність надати допомогу! Раджу його як небайдужого, висококваліфікованого та щирого лікаря!
Василь Нечипоренко
19 березня 2022 о 11:14
Хочу залишити відгук і подяку лікарю Олексію Колоту! Висококваліфіковано провів діагностичну процедуру і надав ґрунтовний висновок. Без сумнівів раджу його всім, кому необхідне дослідження шлунку.
Ирина
19 квітня 2022 о 13:01
Была на МРТ диагностике - в клинике очень понравилось.
Булгакова Юлія
10 червня 2022 о 13:53
Дуже сподобалось. Чуйно, ввічливо та професійно. Для себе та сім’ї обрали цю клініку і сподіваюсь надовго. Все що потрібно- все можно знайти в одному місці. Приємний та кваліфікований персонал. Дякуємо вам за наше здоров’я.
Пухтаєвич Наталія
11 серпня 2022 о 15:35
Чудовий лікар
Вікторія
28 вересня 2022 о 10:30
Приємно вражена відвідуванням клініки. Ольга Петрівна спеціаліст високого рівня, все чітко розповідає, чудовий підхід. Класне обслуговування.👍
Ганна М.
24 жовтня 2022 о 18:53
Професіонал, уважний кваліфікований спеціаліст якому можна довіряти! ДРТ, гінекологія, УЗД - все на найвищому рівні!
Рубан Вікторія
27 грудня 2022 о 09:53
Задоволена прийомом! Лікар дуже уважна, діагностика і консультація на вищому рівні! Марія Глібівна чудовий лікар!
Гурза Ирина
09 лютого 2023 о 15:40
Пройшовши 4 курси хіміотерапії у Вашій клініці, хочу висловити слова подяки чудовому лікарю – Гірагосову Євгену Юрійовичу – професіоналу з великої літери, лікарю, здоров'я пацієнта для якого понад усе! І який має унікальний досвід лікування хіміотерапією! Дякую, Євгене Юрійовичу!
Гурза Ірина
09 лютого 2023 о 15:46
Пройшовши 4 курси хіміотерапії у Вашій клініці, хочу подякувати колективу медсестер, Новікову Інну, Кулініч Оксану, які протягом усієї маніпуляції не просто механічно виконують свою роботу, а ставляться до тебе индивидуально – допомагаючи пережити та витримати хіміотерапію. Також хочу відзначити співробітника рецепції – Брагінець Ларису, це професіонал, яка відповість на всі ваші запитання. Дякую Вам за такий чудовий персонал! Відмінна клініка з професійним колективом!
Сидорова Олена
27 лютого 2023 о 13:55
Все чудово: дякую лікарю за професійність!
Володимир Сапутняк
27 лютого 2023 о 15:16
Справжній професіонал своєї справи! Дуже доброзичливий, чуйний та уважний! Дохідливо пояснює, що має велике значення) Прийомом залишився дуже задоволений! Велике спасибі)
Олег
27 лютого 2023 о 15:21
Доброго дня, Хочу сказати слова подяки, професійному та досвідченому лікарю Олексію Григоровичу Колоту - лікар від Бога. Дякую за Ваш професійний підхід під час проведення процедури та детального опису результатів. Рекомендую як професійного ендоскопіста. Також, хочу відмітити чуйність прийому в клініці - дуже сподобалось, європейський підхід та відношення персоналу. Дякую Вам!
Анастасія А.
27 лютого 2023 о 15:29
Була на УЗД щитовидної залози та черевної порожнини у Новікова Є.В.(Кардіолог, УЗД). Це спеціаліст вищої категорії, лікар своєї справи. Таких натхненних своєю роботою лікарів не зустрічала. Відповідальний. Рекомендую.
Анастасія М.
28 лютого 2023 о 08:17
Дякую лікарю за професійну роботу: свекр має багато кардіологічних діагнозів, погано себе почуває. Прийшли на прийом до лікаря з архівом медичних документів: лікар все вивчив, проаналізував, призначив додаткову діагностику. Окрема подяку лікарю за увагу: він провів роботу з пацієнтом, пояснивши всі аспекти, повідомив про ризики діагнозу, також надав рекомендації - приділив максимум уваги та розуміння. Наша родина дже вдячна лікарю! Рекомендуємо експерта!
Тетяна З.
28 лютого 2023 о 08:20
Дякуємо лікарю! Були декілька разів на прийомі: робили довідку в садочок та лікували з сином ГРВІ. Дуже уважна лікарка: оглянула дитину, дала рекомендації щодо щеплень, які плануємо робити в клініці трохи згодом. Дякуємо медичним сестрам відділення: здали кров без страху та отримали подаруночки за хоробрість. Син залишився задоволений візитами до лікаря - це дуже важливо.
Надія
28 лютого 2023 о 11:59
Дякую лікарю за роботу: вилікував свекруху:).2 рази робили гастроскопію: перший раз діагностував декілька ерозій, призначив лікування та повторно зробив ВГДС. Результати чудові: ерозії вилікували, всі задоволені. Дякую за професійну роботу фаіхвців клініки.
Надія
28 лютого 2023 о 12:03
Дякую Сергію Вікторовичу за якісну анестезію свекрусі: у 81 рік вона перенесла дуже легко знеболення завдяки професійній роботі анестезіологічної служби. Також дякую пану Олександру за допомогу: такі медичні брати заслуговують на окремі подяки.
Надія
28 лютого 2023 о 12:08
Лікар лікував свекруху: дякую за роботу! Робили передопераційне обстеження та пройшли максимальну перевірку у лікаря. Дуже задоволені підходом лікаря до роботи та спілкування з пацієнтами. Дякуємо!
Надія
28 лютого 2023 о 12:11
Дякую за якісну роботу! Під час підготовки до операції сверкухи здавали аналізи та консультувалися у терапевта. Все добре! Окрема подяка медсестрі Тетяні за швидку якісну роботу під час забору крові!
Надія
28 лютого 2023 о 12:14
Робили флюорографію (цифрову рентгенографію легень) перед операцією планово. Все швидко, злагоджено та професійно. Опис отримали дуже швидко. Дякую відділенню та пані Оксані, яка супроводжувала під час обстеження.
Стадник Игорь
28 лютого 2023 о 13:01
Просто обязан написать отзыв, Федор Евтушенко профессионал своего дела, прийдя в клинику «Мирум» , ощутил настоящий медицинский профессионализм, так как этот врач проверил мое состояние травмы, как предоставил качественную консультацию, такого я еще не встречал, советую однозначно, обязательно еще прийду к нему на прием, потому что именно Федор смог действительно понять причину, дать правильное и качественное лечение которое дает свой результат. Рекомендую однозначно!
Таня Баранова
01 березня 2023 о 15:25
Дорогий лікарю, Федоре Вікторовичу, від усієї душі хочу сказати Вам «СПАСИБІ ВЕЛИКЕ». Ви — лікар від Бога, Ви — майстер своєї справи і неймовірний талант медицини. Дякую вам за Вашу виконану роботу, за надану допомогу, за можливість повноцінного життя і за добру надію моєї душі. Бажаю Вам достатку сил і безмежних можливостей, подарованих вам долею. Спасибі вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років!
Анна
03 березня 2023 о 16:06
Дякую Ользі Олександрівні за чудову роботу. Лікар дуже легко знайшла підхід до дитини, яка боїться лікарів. Огляд швидко провела, але на ретельність прийому це не вплинула. Лікар все поянснила, відкорегувала призначені іншим лікарем препарати і , як і пообіцяла лікар, ми отримали гарні резуьтати лікування через 7 днів. Велика подяка чудовому лікарю!
Микола
08 березня 2023 о 12:35
Велика дяка колективу Діагностичного відділення за індивідуальний підхід і за високопрофесійну роботу!
Семененко Наталія
09 березня 2023 о 08:06
Була на прийомі в клініці в лікаря Соколової Марії Глібівни. Була дуже приємно вражена сервісом, сучасним професійним підходом до мого візиту. Були надані відповіді на всі мої запитання та вирішені мої давні проблеми жіночого здоров'я. Також хочу відмітити саму клініку, це надсучасний, комфортний, професійний заклад з сучасною діагностичною апаратурою, сервісом обслуговування та комфортом. Отримала задоволення від візиту, раджу клініку"МІРУМ".
Юліана
09 березня 2023 о 08:24
Дякую лікарю. Звернулася на консультацію. Лікар призначив ефективне лікування. Задоволення роботю лікаря і клініки в цілому.
Юліана
09 березня 2023 о 08:30
Маю проблеми з тиском. Звернулася до лікаря зі скаргами на погане самопочуття. Лікар запропонувава замінити ліки, призначив лікування. Самопочуття покращилося, призначені ліки діють добре. Дякую лікарю!
Юліана
09 березня 2023 о 08:32
Звернулася до лікаря з ГРВІ та поганим самопочуттям. Лікар провела огляд, за результатами відкрила лікарняний, призначила ліки. На повторному візиті закрили лікарняний, самопочуття та стан здоров'я значно покращилися. Дякую Галині Володимирівні!
Генадій
09 березня 2023 о 08:52
Хочу висловити велику подяку лікарю кардіологу Новікову Євгену Вячеславовичу за професіоналізм та увагу. Пройшов все обстеження в одного лікаря в клініці на надсучасній апаратурі УЗД отримав всі рекомендації по лікуванню та вирішив всі питання. Рекомендую, все якісно, професійно, швидко.
Наталія
09 березня 2023 о 08:53
Я відкрила для себе нову клініку "МІРУМ". Це надсучасна по-спражнюму Європейська клініка по сервісу та лікуванню. Мене вразила атмосфера, професіоналізм, сервіс. Все є для комфортного, якісного вирішення своїх проблем по здоров'ю та проходженню профілактичних оглядів. Дуже ввічливий та професійний персонал рецепції та всього медичного персоналу. Раджу.
Валентина
09 березня 2023 о 08:57
Доброго дня, хочу подякувати за кваліфіковану допомогу моїй донечці під час отруєння, а саме лікарю Руднєва Жанна Анатоліївна, яка з уважністю та материнським ставленням допомогла подолати цю проблему, щиро дякуємо "Мірум" за оперативну роботу під час лабораторних досліджень.
Валентина
09 березня 2023 о 08:57
Хочу відзначити лікаря акушер гінеколога Соколова Марія Глібівна. Чудові лікарі, новіші технології рекомендую🥰👍
Наталія С.
09 березня 2023 о 10:33
Доброго дня,хочу висловити подяку дівчаткам,які працюють в лабораторіі .Дуже приємно усвідомлювати,що є такі відповідальні і виконавчі люди.Дякую за ваш ентузіазм, старанність,прагнення до успіху і повну самовіддачу.Ви надали величезну допомогу.Спасибі за вашу відповідальність.Велика подяка за якість і творчий підхід до нашого замовлення. Рекомендую
Міла
09 березня 2023 о 14:58
Велика вдячність за професійно надану допомогу Олексію Колоту, лікарю-ендоскопісту. Враховуючи специфіку проведення гастродуоденоскопії Олексій Григорович не тільки фізично і морально підготував до процедури, а й провів її делікатно і обережно, що приємно вразило. Раджу всім і кожному!
Дмитро
09 березня 2023 о 15:03
Хочу висловити окрему подяку Володимиру Євгену, лікарю кардіологу за професіоналізм , уважність. Дякуючи злагодженій роботі лікаря і асистента я отримав кваліфіковану допомогу вчасно і швидко! Безперечно рекомендую!
Інна Олександрівна
09 березня 2023 о 15:14
Дякую долі і близькій подрузі, що порадила лікаря гінеколога Лі Андрія! Тепер по питанню жіночого здоров'я тільки до нього! Делікатний, чуйний, уважний, професіонал своєї справи!
Володимир
10 березня 2023 о 10:06
хочу подякувати лікарю УЗД Рубан Г.В. за чуйність та професіоналізм.
Елена
10 березня 2023 о 10:34
Замечательная клиника и очень внимательный персонал. Мне также очень понравилось в кафе клиники. Тихо, спокойно, уютно и красиво, а еще там варят очень вкусный кофе и подают красивые и очень вкусные сендвичи.
Новікова Дарина
10 березня 2023 о 10:54
дуже якісна консультація, дякую!
Камінська Валентина
10 березня 2023 о 12:57
Чудовий спеціаліст! Дякую за консультацію і огляд.
Маша М.
10 березня 2023 о 14:06
Дякую за позитивну енергетику та вміння спілкуватися. Прийшла по рекомендації за "другою думкою лікаря" щодо існуючого плану лікування. Лікар всі необхідні документи вивчила (дуже швидко), призначила лаб.дослідження, все пояснила і на повторному прийомі не змінила рекомендацій попередніх лікарів. Похвалила мого лікуючого лікаря, пораділа, що у мене все добре. Класно, коли лікар радіє, що пацієнт не потребує складного лікування. Класний лікар, класна лікарня, рекомендую команду професіоналів.
Марина
10 березня 2023 о 14:11
Дякую лікарю за роботу. Дуже уважно готувалися до операції. Після операції лікар турбувалася про моє самопочуття, телефонувала - приємно, коли про тебе турбуються професіонали. На післяопераційному огляді все детально пояснила, ретельно оглянула та раділа, що все добре. Дякую за ефективне лікування, турботу та профісійність. Окрема подяка дівчатам зі стаціонару: комфортно себе почувала в стаціонарі завдяки вам.
Олена
15 березня 2023 о 14:45
Хочу подякувати маніпуляційній сестрі Арбузовій Аліні, яка дуже професійно та дбайливо взяла аналіз крові з вени у дитини. Дитина не плакала і слідів після уколу не залишилось - це важливо. Враження після клініки та персоналу тільки позитивні. Дуже рекомендую!
Олександра
16 березня 2023 о 11:18
Сергію Вікторовичу, від щирого серця дуже вдячна Вам! Ви - найкращий анестезіолог, якого я тільки могла зустріти. Минулий досвід дався складно, після анестезії боліла голова, була рвота, пригнічений стан більше 2 тижнів. Тут - я прокинулась наче після доброго такого 10-годинного сну, свіжа, не відчувала біль після операції. Дуже дуже вдячна!
Микола Н.
16 березня 2023 о 11:19
Лікар вивчив повністю мою історію, задавав питання на які я навіть не очікував, приємно. все спокійно та на пальцях пояснив. Заснув та прокинувся без болі. Рекомендую!
Любов
16 березня 2023 о 11:20
я у захваті. такого лікаря ще не зустрічала!! дуже тактовно та професійно пропрацював моє питання. мені 62 роки, після анестезії відчувала себе добре
Оксана
16 березня 2023 о 11:20
Професійність, оптимізм, гумор - і це не все, що я можу сказати про цього лікаря. Після операції лікар цікавився про мій стан, а я що можу сказати - супер! Нічого не болить, досі навіть повірити не можу, що анестезія може так легко проходити
Діма
16 березня 2023 о 11:21
Консультація сподобалась, лікар призначив додаткові обстеження, спираючись на мій вік та історію. Як на мене все дуже професійно. Дуже зручно що є лабораторія у якій мені одразу зробили всі аналізи
Олександр
16 березня 2023 о 11:22
Чудовий лікар, все сподобалось. Рекомендую звертатися до нього
Олена
16 березня 2023 о 11:23
Дякую, Сергію Вікторовичу, низький Вам уклін. Ви робите дуже благородну та важливу справу!
Олена
20 березня 2023 о 07:15
Неймовірно професійний та чуйний лікар. Перед оглядом пояснила тонкощі всього процесу та дала відповіді на питання, що турбували роками. Дуже відчувається індивідуальний підхід та розуміння своєї справи. Рекомендую як тим, хто йде до гінеколога вперше, так і тим, хто вже давно шукає СВОГО лікаря!
Олена
20 березня 2023 о 07:29
Дуже хочу подякувати Вам, Федоре Вікторовичу, за Ваш неосяжний професіоналізм, оптимізм та спокій!
Олена
20 березня 2023 о 10:13
Робила УЗД щитоподібної залози у лікаря Зубенко. Швидко, якісно. Олександр Дмитрович відповів на всі питання, що мене цікавили. Дуже позитивний та приємний лікар :)
П. Тетяна
22 березня 2023 о 13:31
Робили щеплення дитині у клініці. Лікар та медсестра дуже турботливі, робили все щоб мамі і дитині було комфортно. Лікар оглянула дитину перед щепленням, встановлювала контакт з дитиною, задавала питання, показувала де іграшки... В результаті сліз не було ні до ні після щеплення)) Дуже вдячна.
П. Тетяна
22 березня 2023 о 13:35
Під час вагітності проходила УЗД у Зубенко О.Д. Кожен візит лікар переглядає всі органи і системи, завжди охоче показує на моніторі дитину, пояснюючи що і де, відповідає на додаткові питання. У клініці луже сучасний апарат для УЗД. Можна зробити 3Д фото малюка, якщо він не заховається від усіх;)))
П. Тетяна
22 березня 2023 о 13:45
Моїй мамі робили операцію на коліні. Дуже вдячна команді фахівців - травматологам, анестезіологам та м/с. Незважаючи на важкий воєний час, команда фахівців повертають людям можливість рухатися. Під час операції була серйозна ракетна атака на Україну, але лікарі продовжували свою роботу, світло у клініці також було. Ще раз щиро дякую фахівцям Мірум!
Поліна
22 березня 2023 о 17:34
Дякую працівникам клініки за якісну та швидку роботу! Була на прийомі два рази (щеплення та аналізи) - жодних черг та талончиків, достатньо попередньо записатись 5 хвилин і готово! Обов’язково прийду ще!
Євген
27 березня 2023 о 15:22
Рекомендую гарного фахівця. Пройшов плановий огляд. Все швидко, з поясненнями та з адекватними призначеннями. Повернуся планово через 6 місяців. Дякую за роботу! Окрема подяка дівчатам в колл-центрі - все чітко пояснили та відповіли на всі запитання!
Анастасія
27 березня 2023 о 15:24
Проходила плановий чек-ап у лікаря. Дуже задоволена своїм візитом до клініки: зручно, чисто, "прозоро". Результати аналізів отримала швидше, ніж сподівалася. Рекомендую класну клініку!
Людмила
29 березня 2023 о 11:03
Доброго дня. Хочу подякувати Галині Володимирівні за професіоналізм та комплексний підхід у лікуванні. Раджу даного лікаря та клініку в цілому!!!
Жанна
29 березня 2023 о 11:38
Була на прийомі у лікаря-невролога Антоненко О.О., дуже професійно оглянула мене, призначила лікування, маю значне поліпшення стану здоров’я, хоча захворювання дуже складне . Дякую лікарю і клініці “Мірум” за комфортні умови!
Віктор
29 березня 2023 о 12:37
Хочу подякувати лікаря Новікова Євгена Вячеславовича за уважний та професійне підхід до консультації і моніторинг артеріального тиску.Буду рекомендувати лікаря своїм друзям і знайомим.Клініці Мірум процвітання і вдячних пацієнтів
Лариса
29 березня 2023 о 12:48
Хочу подякувати лікарю Абраменко Любові Іванівні, дуже гарний лікар, знає свою справу. Рекомендую.
Оксана
29 березня 2023 о 15:45
Хочу щиро подякувати лікарю Лі А. Д. Великі спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність!!! Ви - чудовий лікар і Я бажаю Вам допомогти ще багатьом жінкам, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди посмішки близьких і повагу оточуючих.
Олександр
29 березня 2023 о 16:13
Хочу висловити подяку всьому персоналу клініки. Хороші кваліфіковані спеціалісти, якісне обслуговування, приємна атмосфера, уважне і турботливе відношення до клієнтів. Окремо хочу відмітити лікаря-невролога Антоненко О. О., як хорошого та обізнаного спеціаліста своєї справи!!! Привітно відповіла на всі мої запитання та все детально пояснила. По направленню лікаря Антоненко О. О. в клініці робив МРТ спини, був приємно здивований відношенням лікарів та персоналу. Хороша клініка, рекомендую.
А. Аліна
30 березня 2023 о 06:29
Доброго дня! Сьогодні разом з дитиною були на прийомі у лікара отоларинголога Цибулі О.А - залишились МЕГА задоволені : індивідуальний підхід до дитини,як до особистості ,розуміння проблеми,з якою звернулися, рекомендації щодо догляду та лікування. Все супер!
Анна
30 березня 2023 о 07:21
До лікаря Дзерович Наталії Іванівни звернулась більш в профілактичних цілях. Після збору анамнезу та ретельного огляду отримала для себе багато слушних порад та призначень по профілактиці остеопорозу. Обов'язково прийду ще на повторну консультацію до Наталії Іванівни, оскільки, в моїх очах, вона різносторонній спеціаліст, який може допомогти в багатьох медичних проблемах.
Юлія
30 березня 2023 о 08:45
В березні проходила лікування в клініці. Хотіла б подякувати лікарю за чудову роботу, професіалізм, вміння знайти потрібні слова, щоб підтримати і підбадьорити пацієнта.
Коноваленко Марина
30 березня 2023 о 09:12
Хочу подякувати дуже чуйному лікарю Марії Глібівні! Такого уважного до всіх життєвих деталей спеціаліста я ще не зустрічала. Перед тим, як призначити лікування вивчила всі мої аналізи і рекомендації, а їх була ціла папка за останні 4 роки. Я вже не сподівалася зустріти свого лікаря в Києві, але мені пощастило!
Анна Д.
31 березня 2023 о 15:15
Благодарю судьбу за встречу с врачом гинекологом Соколовой Марией Глебовной. Хочу сказать слова благодарности, за ваш профессионализм, поддержку и веру в лучшее! Мария глебовна всегда найдет время, всегда всё спросит, выслушает, утешит, подбодрит объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Никогда не назначает лишнего,даже когда прошу об єтом. Очень опытный врач, профессионал в своем деле! Вот побольше бы таких специалистов!
Ілюшко Наталя
01 квітня 2023 о 07:56
Дуже Вам вдячна за якість послуг, окрема подяка за рекомендацію Бобіной Олені Валентинівні. Щиро дякую за висококваліфікованих лікарів, Зубенко Олександру, Соколовій Марії, Баранішину Олександру, які вміють поставити правильний діагноз. Щиро дякую за чудовий сервіс, привітний персонал, високу якість обстеження. Персонал приємний, доброзичливий, ввічливий. Уважне ставлення до пацієнта. Ну , а кавярня, піднімає оцінку до максимуму. Дякую. Бажаю процвітання. Рекомендую! Все буде Україна!
Неля З.
04 квітня 2023 о 15:13
Зинаїда Залманівна - людина та лікар з великої літери! Дякую! Вдячна лікарям, що направили до фахівця такого високого рівня.
Оксана
04 квітня 2023 о 15:16
Дякую Оксані Володимирівні за своє здоров'я! Ми пройшли довгий шлях від першого знайомства до бажаного результату. Бажаю Вам натхнення, успіху та вдячних пацієнтів!
Музика Тетяна
05 квітня 2023 о 10:08
Дуже хочу подякувати Вам, Федоре Вікторовичу, за Ваш неосяжний професіоналізм, ви допомогли мені вирішити проблему стосовно проктології. Операція пройшла на найвищому рівні. Ви найкращий!!
Осадча Ірина
11 квітня 2023 о 06:31
Робила в клініці гістероскопічну поліпектомію та біопсію ш/м. Дякую всьому медичному персоналу за чемність, чуйність та прекрасне відношення до клієнтів. Особлива подяка Соколової М.Г. та лікарю анестезіологу Угнівенко С. В. за їх професіоналізм та золоті руки. Дуже сучасна клініка з новітнім обладнанням та чудовими фахівцями. Однозначно рекомендую.
Анна
12 квітня 2023 о 08:47
Дякую лікарю: декілька років наважувалася видалити 2 родимки, які мені заважали, і дарма! Все пройшло швидко: лікар все пояснив, знеболив та надав рекомендації щодо догляду після видалення. Пройшло вже 2 місяці після видалення: шрамів не видно, чим я дуже задоволена. Дякую лікарю за якісну роботу!
Оксана
17 квітня 2023 о 12:19
Дякую за ефективне лікування! Окрема подяка за спокійну та професійну консультацію: і заспокоїли, і почали лікування з позитивним настроєм. Дякую!
Оксана
17 квітня 2023 о 12:21
Дякую лікарю: поставили діагноз, провели лікування.
Оксана
17 квітня 2023 о 12:23
Зробили КТ з контрастуванням для постановки діагнозу: все швидко, катетер поставили дуже акуратно, якістю дослідження лікар задоволений. Дякую за роботу!
Оксана
17 квітня 2023 о 12:27
Зробили багато пакетів аналізів. Все швидко, неболісно забір зробили. Результати отримала швидше, ніж очікуваал. І вартість дуже прийнятна. Також дякую дівчаткам на рецепції: зустріли, дали маршрутний лист, пояснили все. Гарна клініка! Дякую!
Федір З.
17 квітня 2023 о 12:31
Зробив КТ- онкоскринінг всього тіла. Дослідження пройшло швидко, без очікування все почали робити. Дякую медсестрі-анестезистці - катетер встановила турботливо та безболісно, седацію зробили добре. Дякую!
Федір З.
17 квітня 2023 о 12:32
Дякую лікарю-онкологу. Прийшов на консультацію з результатами досліджень (КТ і аналізи), отримав "другу думку" фахівція. Лікар все уважно вивчив, пояснив та надав рекомендації. Дуже сподобалося ставлення лікаря до мене, як пацієнта. Дякую!
Федір З.
17 квітня 2023 о 12:34
Дякую працівникам лабораторії Мірум: без болю взяли кров, швидко надіслали результати досліджень. Гарна робота!
Аліна
17 квітня 2023 о 12:59
Мене направили на МРТ з контрастом: трохи переживала, бо маю страх замкнених просторів. ЛІкар перед дослідженням мене заспокоїв, бо апарат розрахований на пацієнтів з великою вагою та має великий діаметр "бублика": мені там було чудово і просторо, маю з чим порівняти і зацінила техніку (апарат МРТ). Медсестра класно поставила катетер. Так, я провела багато часу в клініці, але мені було комфортно на всіх етапах. Гарна клініка!
Наталія
21 квітня 2023 о 20:50
Були на прийомі з донечками не один раз у Жанни Анатолівни та щоразу залишались задоволені наданою консультацією. Лікар є надзвичайно уважним, компетентним спеціалістом та має індивідуальний підхід щодо лікування. Щиро радимо👶👶
Євген
21 квітня 2023 о 22:25
Дякую Дзерович Наталії Іванівни за отриману консультацію, завдяки якій болі в суглобах перестали мене турбувати. Раніше я неодноразово звертався до інших лікарів, які нажаль мені не допомогли. Наталія Іванівна приємний та уважний лікар, який є фахівцем своєї справи. Дякую!
Ніна
26 квітня 2023 о 16:02
Чуйний та уважний лікар! Надала кваліфіковані рекомендації!
Рябчій Катерина
28 квітня 2023 о 14:21
Лікар та медперсонал дуже уважні, весь час проведений в клініці я жодного разу не відчула дискомфорт. Всі дуже вічливі. Наступного разу буду звертатися тільки сюди. Рекомендую.
Зимовський Володимир
02 травня 2023 о 12:13
Был на консультации и обследовании у Андрея Витальевича Аксентьева. Это высоквалифицированный специалист,очень грамотный и очень внимательный к пациенту. Он провел хорошую, качественную диагностику, прописал лечение,и мне сразу стало значительно лучше. По своей проблеме я прошел консультацию у разных урологов в разных клиниках,и решил лечиться только у Андрея Витальевича в клинике Мирум. Не зря мне его очень рекомендовали. Спасибо большое! Всем рекомендую этого доктора и клинику Мирум!
Настя С.
04 травня 2023 о 08:58
Я вперше потрапила на прийом до чудового лікаря Марії Глібівни за рекомендаціями знайомих. Маю досвід спілкування з гінекологами багатьох приватних та державних медичних закладів: мені є, з ким порівняти. Якщо коротко -я в захваті. За 60 хв прийому лікар запитала у мене всю необхідну для неї інформацію, відповіла на всі мої запитання (їх було мало) та поянснила подальші кроки. Лікар пораділа, що у мене все ок і я потребую незначної терапії та обстеження. А також акцентувала увагу на планових обстеженнях щитоподібної залози та пояснила, чому вона на цьому наполягає. З прийому я вийшла з посмішкою. Дякую!
Станіслав Федорович
05 травня 2023 о 07:48
Був на прийомі на порадою онучки: мені 83 роки, самопочуття гарне, але постійно турбує високий тиск. Регулярно відвідую лікарів, але мою проблему вирішити не вдавалося. Дякую лікарям-кардіологам Діані та Євгену, що знайшли причину мого постійно підвищеного тиску. Виконую їх настанови та почуваюся значно краще вже на трерю добу після прийому. Домовилися по провторний візит через 2 тижні: пройду всі призначені обстеження та повернуся. Гарний персонал, зручна красива клініка. Успіхів всім!
Соловйова Наталія
11 травня 2023 о 04:56
Чудовий лікар та чудова людина. Все пояснить, заспокоїть. Операція пройшла успішно. Дуже дякую лікарю Лі Андрію Ди Хвановичу!
Станіслав Ф.
15 травня 2023 о 10:24
Відгук написаний онукою пацієнта: Дякую лікарю за роботу. Видаляв утворення шкіри. Все швидко, професійно. Дякую лікарю за чітку роботу: все пояснив, під час процедури коментував. Раджу професіонала!
Коєва Вікторія
17 травня 2023 о 06:23
Доброго дня! Від щирого серця хочу подякувати всім співробітникам клініки МІРУМ за високий рівень професіоналізму, ввічливість, увагу, рекомендації та якість послуг!!! Найкраща клініка в Києві на даний час, в якій я маю можливість обслуговуватись!!! Окремо хочу подякувати лікарям та Чарівним дівчатам-адміністраторам за рятування мене у стані гіпертонічного кризу 10 травня 2023 року. Ви - мої найулюбленіші!!! Дякую всім вам за те, що ви є в моєму Житті! ❤️❤️❤️
Волок Анастасія
18 травня 2023 о 11:01
Ми з чоловіком неймовірно вдячні найкращій лікарці в галузі репродуктології та лікування безпліддя - Оксана Володимирівні. Завдяки її професійності ми днями стали щасливими батьками двох донечок після багатьох років марних надій та розчарувань.
Олена
02 червня 2023 о 20:35
Дуже професійно, дякую. Клініка на вищому рівні.
Олена
06 червня 2023 о 14:12
Проходила чек-ап "гастро" у лікаря. Я залишилася задоволеною, наскільки це може бути для процедури зі знеболенням: лікар проконсультував, відповів на всі мої запитання, знеболення пройшло легко. Приємно, що і знижку реальну отримала без прихованих платежів. Рекомендую клініку і професіоналів.
Ольга Коротенко
13 червня 2023 о 08:00
Загальне враження від візиту хороше. Клініка сучасна, зручна, простора і чиста. Є кафе, де можна як випити кави, так і повноцінно поїсти. Персонал на ресепшені привітний, все пояснили, усміхались. Лікарка Данилова Анна видалась мені кваліфікованою, детально пояснювала кожен крок і що для чого. Загалом візитом задоволена.
Кучеренко
23 червня 2023 о 17:56
Спасибо большое, все было на высшем уровне💪🏻 спасибо)
Юрій
28 червня 2023 о 07:53
Був на прийомі у лікаря з приводу наявності жовчо-кам'яної хвороби. Лікар відповіла на всі мої запитання, розписала план дій та аргументувала, чому саме такі рекомендації надає. Прийом тривав хвилин 40, за цей час всі питання вирішені, план дій є, направлення на додаткові дослідження видані. Все швидко та ефективно. Дякую!
Білоус О.
29 червня 2023 о 10:07
Рекомендую не ламатись, але коли вже сталось хрусь - рекомендую Богдана Ярославовича, як чудового, досвідченого фахівця знаючого свою справу!! Дякую, Вам, за відновлену руку та вичерпні консультації!!💪🏼
Зіненко Алла
06 липня 2023 о 05:54
Була на прийомі з дитиною у лікаря-педіатра Жанни Анатоліївни. Хочу залишити позитивний відгук та велику вдячність лікарю. Дуже висока якість обслуговування, високий рівень професіоналізму, уважність до кожної деталі, чуйне ставлення до дитини, детальний опис процесу лікування. Задоволена, вдячна!Рекомендую
Юрій
18 липня 2023 о 11:17
Робив у лікаря ТАПБ вузла щитоподібної залози. Процедура не дуже приємна, але лікар зробив все швидко та пояснив подальші кроки. Заспокоював та журтува для покращення атмосфери під час пункції. Добре, що вузол виявився доброякісним.
Ціпоренко Олександра
24 липня 2023 о 12:03
Доброго дня) У вас чудова клініка,гарне оформлення і дуже круті спеціалісти👍 Проходжу чек - ап репредуктивний і познайомилась з Циганюк Ольгою Петрівною. Фахівець своєї справи, пояснить все до дрібниць. Приємна та усміхнена. До нової зустрічі у Mirum clinic🤗 Спокійного робочого тижня вам😌💫
Кіріченкова Олександра
28 липня 2023 о 10:34
Велика подяка лікарю Лі, дуже уважний до пацієнта, все пояснює зрозуміло, легкий у спілкуванні, дуже приємний лікар.
Стадніцький Микола
31 липня 2023 о 13:28
Дякуємо за приділений час та увагу, особливо вдячні спеціалістам на регістратурі. Вислухають, підберуть зручний час, дуже уважні.
Олена
02 серпня 2023 о 12:00
Звернулася до лікаря з проблемою болю в нозі. Прийшла зі своїм медичним архівом: лікар мене уважо оглянула, подивилася архів, заспокоїла та призначила лікування. Все чітко пояснила та ми погодили подальший план дій. Після перших днів призначеного лікування мені стало значно легше: це дуже радує. Дякую лікарю за професійну роботу
Анастасія
07 серпня 2023 о 14:42
Дякую Оксані Володимирівні за комплексний підхід до супроводу пацієнтів. За тривалий час ми багато зробили: покращили здоров'я та здійснили заповітну мрію, які скоро буде рік. Без непотрібних препаратів, без сумнівів та страхів ми пройшли шлях разом. Дякую!
Ольга
10 серпня 2023 о 15:53
Звернулися на прийом до Жанни Анатолієвни з високою температурою. Дуже уважний лікар. Оглянула дитину, роз'яснила, дала рекомендації. Оформила лікарняний по догляду за дитиною.. Онлайн дала рекомендації по результатах аналізів. Дуже сподобалась клініка, умови найкращі, персонал ввічливий іта уважний.
Соловйов Олександр
14 серпня 2023 о 15:34
Дуже сподобалося робота лікаря. Оглянув, надав рекомендації. Просто супер. Дякую за вашу роботу.
Азоркіна Валентина
17 серпня 2023 о 13:42
Проходила жіночі чек-ап та дитячий огляд перед школою клінікою задоволена, дуже приємне враження. Персонал дуже приємний та привітний, всі лікарі професіонали своєї справи. Бажаю клініці процвітання та побільше задоволених пацієнтів, які порадять Вас та приведуть до Вас друзів.
Yuliia Makhno
29 серпня 2023 о 11:54
Ольга Петрівна - лікар професіонал, дуже уважна, компетентна у своїй справі та просто приємна людина, відповідально підходить до проблеми пацієнта. Детально пояснює всі нюанси діагнозу та кожен крок у лікуванні. Ми знайомі уже декілька років, довіряю своє жіноче здоров'я і щиро рекомендую Ольгу Петрівну всім знайомим як найкращого і компетентного спеціаліста.
Мороз Іванна
04 вересня 2023 о 08:48
В цій клініці я відвідала трьох лікарів, але вразила мене ревматолог Дзерович Наталія Іванівна, яка є високо-моральним Фахівцем і Людиною, а це у нашій країні, на жаль, величезна рідкість. Під час і навіть після прийому ти відчуваєш, як в тебе росте власна Гідність (а часто ж буває навпаки). З тобою поводяться, як з кришталевою вазою тільки ще і живою. Лікар цінує Твоє Життя і тебе, як Живу Істоту. І ти відчуваєш це кожною клітиною. Ще раз красно дякую Наталії Іванівні за Фахову Людяність!
Дядукевич Володимир
15 вересня 2023 о 15:00
Сьогодні вперше були на прийомі. Перше враження дуже приємне. Отримали чудову консультацію та багато корисної інформації. Дякуємо Жанні Анатоліївні.
Лекарь Лариса
17 вересня 2023 о 10:33
Дякую вам за вчасне та правильне лікування! Як на мене, ви найкраща клініка в Києві в сфері жіночого здоровʼя. Рекомендую!🫶
Лариса Огурцова
17 вересня 2023 о 15:03
Дякую за правильний діагноз і вдале лікування! Ви найкраща клініка! Рекомендую🔥🫶
Лекарь Лариса
17 вересня 2023 о 19:35
Дякую вам за вчасне та правильне лікування! Як на мене, ви найкраща клініка в Києві в сфері жіночого здоровʼя. Рекомендую!🫶
Андрій
17 вересня 2023 о 20:11
Дякую за надану діагностику та консультацію! Чудова клініка та прекрасні фахівці. Рекомендую!
Ратушнюк Богдан
28 вересня 2023 о 12:58
Проводили сьогодні діагностику печінки(еластографію). Дуже приємні враження залишились від відвідування клініки, доброзичливий персонал, все на вищому рівні.Особиста подяка лікарю Новікову Євгену Вячеславовичу. Рекомендую.
Анна М
02 жовтня 2023 о 14:43
Дякую лікарю за прийом. Після ГРВІ дуже сильно болить голова - саме з цією скарогю я і прийшла на прийом. Лікар уважно і обережно оглянула, направила на рентген, яки я одразу і зробила: в моєму випадку без нього неможливо встановити /зняти діагноз. Призначила оптимальне лікування: без зайввих ліків "про всяк випадок". Після прийому аж легше стало - краще себе почуваю. Класний лікар. Класна клініка.
Чабак Лариса
12 жовтня 2023 о 09:40
Лікарка дуже уважна, спілкується делікатно, проговорила та розʼяснила усі питання
Вікторія
12 жовтня 2023 о 11:42
Висловлюю щиру подяку за чуйне ставлення та високий професіоналізм лікарю від Бога-Катразі О.В.Клініка високого рівня обладнання та справжніх фахівців своєї справи.Рецепції окрема шана-Тетяна,Альона і Юлія-ви імідж клініки
Олена Ларіонова
15 жовтня 2023 о 16:26
Щиро дяку за професіоналізм та надані консультації. Уважна, розумна, професійна лікарка. Двічі виникали проблеми, двічі швидко їх вирішили. Найкращі рекомендації. Залишаюсь клієнтом лікарки та клініки.
Анна П
16 жовтня 2023 о 11:09
2.10.23 була в Мірум клінік на щепленні Гардасилом. Сподобалось, що лікар Кийло оглянула не поверхнево, а дуже скурпульозно і детально! Вакцинація пройшла швидко, але ще потрібно було побути в клініці 30 хвилин, щоб медсестра впевнилась, що зі мною все гаразд. Обов'язково ще завітаю на наступну вакцинацію по моєму графіку щеплень!
Юрій
25 жовтня 2023 о 05:34
Прийшов з сином на планове щеплення від грипу: син боїться лікарів в свої 5 років. Але завдяки професіоналізму та чуйності Жанни Анатоліївни та медичної сестри Аліни, щеплення було зроблено легко та без сліз. Син вийшов з кабінету щеплення з посмішкою та подарунком. Задоволений клінікою та можу сміливо рекомендувати.
Олена
26 жовтня 2023 о 08:17
Всією родиною користуємось послугами клініки Mirum.Адміністратори завжди приємно спілкуються,уважно слухають потребу та підбирають відповідного кваліфікованого спеціаліста.Послуги надаються якісно,на сучасному обладнанні,з чіткими та зрозумілими рекомендаціями і роз'ясненнями лікарів.Особливо хочу відзначити компетентність та професіоналізм лікаря Новікова Є.В. Дуже вдячна професійній команді Mirum .Бажаю вам здоров'я і вдячних пацієнтів
Тетяна Миколаївна
27 жовтня 2023 о 12:35
Зробила МРТ. Все дуже зручно та комфортно.
Анна
31 жовтня 2023 о 07:38
Звернулася до лікаря по рекомендації знайомих. Турбував періодичний біль в животі. Інші лікарі "не знаходили проблем", обмежуючись поверхневими обстеженнями та призначенням ЗОЖ. Дякую лікарю, що уважно вислухала мої скарги та все ж виявила проблему та призначила лікування. Все виявилося просто, але не очевидно. Я дуже задоволена тим, що, завдяки лікарю, якість мого життя покращилася.
Рибакова Олена
02 листопада 2023 о 09:36
Все дуже сподобалось, дійсно якісне обслуговування, все швидко, дуже якісне мрт
Романовська Світлана
02 листопада 2023 о 18:14
Звертаюсь, не перший раз, сьогодні проходила дослідження МРТ. Все сподобалось.
Патлаченко Андрій
03 листопада 2023 о 09:48
Проходив обстеження МРТ головного мозку. Якість обслуговування персоналу на вищому рівні. Лікарі та обслуговуючий персонал дуже уважні та комунікабельні. Мені дуже сподобалось: раджу всім завітати.
Віктор Іванович
03 листопада 2023 о 09:49
Все сподобалось, велика подяка колективу. Робив МРТ
Олена Юріївна
03 листопада 2023 о 10:44
Діагностику роблю другий раз, і зверталася до лікаря-ревматолога. МРТ, рентген, хороший професійний рівень. Позитивне враження. Делікатне, уважне обслуговування. Хороше нове обладнання. Все надійно і професійно. Якість знімків дуже хороша. Рекомендую.
Марина Миколаївна
03 листопада 2023 о 11:59
Всіх вітаю. Вперше завітала в клніку МІРУМ. Запис до процедури була в той же самий день, це для мене було важливо. Современна, сучасна клініка, з професійним обслуговуванням.
Савченко Людмила
06 листопада 2023 о 11:08
Індивідуальний підхід, чудове обслуговування,і зовсім не страшно.МРТ в політиці Mirum супер професійне.
Ірина З.
06 листопада 2023 о 11:28
Швидко, без черг. Якісний опис
Прокопенко Борис
06 листопада 2023 о 12:16
Проходив МРТ у вашій клініці. Все пройшло добре. Ввічливий персонал. Дякую!
Ярмольчук Д.
07 листопада 2023 о 16:46
Все дуже швидко і чудово.
Іван
07 листопада 2023 о 16:49
Робив рентген стопи: швидко, зручно. Красива клініка
Соколівська Наталія
09 листопада 2023 о 10:09
Робили в клініці МРТ головного мозку та УЗД-дослідження внутрішньочерепних та позачерепних судин. Все сподобалось, персонал привітний, ввічливий, особливо хочеться виділити лікаря Новіков, який проводив УЗД дослідження - чудовий лікар, дякуємо йому!
Іванна
09 листопада 2023 о 10:14
Зробила чек ап і окремо флюорографію. Дуже задоволена клінікою: тихо, чисто, гарно. Всі ввічливі. Лікарі уважні та професійні. Мені дуже сподобалася консультація терапевта. Щодо флюорографії - все зайняло менше 10 хвилин. В кабінеті тепло, комфортно. Я всим задоволена.
Марія Ходак
13 листопада 2023 о 13:45
Надзвичайно турботлива, позитивно налаштована лікар із сучасним професійним поглядом на лікування - Гірагосова Ліна Миколаївна. На операції я була вперше (і надіюсь - востаннє) - щиро дякую всій команді, хто працював із Гірагосовою Ліною Миколаївною (і Гірагосовим Євгеном Юрієвичем), хірурги із вищої ліги і добрим серцем. Особливо зручно мені було те, що Ліна Миколаївна - і консультуючий, і оперуючий гінеколог, тобто мене не передавали іншим лікарям із рук в руки.
Анна Литова
20 листопада 2023 о 07:41
Дуже приємний лікар-ортопед. Прийшла в плановому порядку з болями в області плеча: комплексне бачення лікаря та відстність незрозумілих пояснень мене дуже потішили. Дякую за фахову збаланосваність та адекватні рекомендації. Повернуся після виконання настанов лікаря.
Олена
22 листопада 2023 о 11:53
Перше на, що хочеться звернути увагу , це привітний персонал на рецепції. Чуйні, уважні та усміхнені . Окрема подяка лікару кардіологу Євгену Вячеславовичу, людина дісно на своєму місці , професіонал своєї справи. Відвідувала цю клініку не один раз . Раджу всім
Євгеній Сивирин
23 листопада 2023 о 14:47
Хочу висловити особисту подяку лікарю Олександру Анатолійовичу ГАЛУЗИНСЬКОМУ. Це лікар за покликанням, лікар з великої літери, високо кваліфікований професіонал своєї справи. Вміє слухати пацієнтів, чуйний, уважний, ввічливий, доброзичливий та людяний. Має індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаю Вам міцного козацького здоров'я та кар'єрного зростання, а медичному закладу – процвітання! Низький Вам уклін від всіх захисників та захисниць ЗСУ! Ви неймовірні! Ви наш Герой. Дякуємо Вам!
Райчук Діана
01 грудня 2023 о 07:30
Дуже вдячна за працю Лі Андрія. Чуйний, професійний лікар!
Іван
01 грудня 2023 о 14:11
Дякую лікарю. Довго мав проблеми з диханнятм і наважився на хірургічне лікування. Операція пройшла легко: через тиждень вже все загоїлося і я вперше за багато років дихаю вільно. Лікар дуже уважна та налаштована на позитив. Це дуже допомагає під час реабілітації: емоції лише позитивні.
Пиленко Людмила
08 грудня 2023 о 09:47
Даже хороша клініка, рекомендую всім 👍. Нещодавно проходила там МРТ і все було на вищому рівні! Швидкі результати обстеження і якісна апаратура. Окреме дякую лікарям, ну дуже ввічливі і дбайливі. Вперше вийшла з клініки з позитивними емоціями ❤️
П. Інна
11 грудня 2023 о 10:43
Хочу подякувати за теплий прийом у клініці Mirum Уважні спеціалісти, відчувала себе комфортно, хоча спочатку трошки був страх перед процедурою, маю велику вагу 173кг Швидко отримала результати з МРТ Дякую, успіхів у вашій справі
Анастасія
30 грудня 2023 о 12:30
Хочу подякувати лікарю-психологу Крохмаль Генрієтті Сергіївні за професійну допомогу в важкому для мене стані. Терапія триває вже місяць під пильним наглядом і я вже маю позитивні результати. Мені допомагають антидепресанти та транквілізатори + терапевтичні сесії. Був страх перед прийомом таких ліків, проте мені пояснили, як працюють ліки, на що мені від них очікувати. Підтримка та особистий підхід лише достойні окремої похвали, лікарка надасть вичерпану відповідь за будь-яким питанням.
Мороз Дарія
05 січня 2024 о 07:46
Крохмаль Генрієтта чудова лікар. Дякую за чуйний підхід та професіоналізм в роботі. Без сумнівів раджу всім кому потрібна допомога!
Ольга Діденко
06 січня 2024 о 13:44
Хочу подякувати чарівному і талановитому від Бога лікарю Ліні Миколаївні, яка завжди на боці пацієнта і вирішить будь-яку жіночу задачку, навіть складну! В мене була складна операція, я дуже переживала, але все пройшло ідеально - підготовка, операція і зараз реабілітація! Клініка Мірум вразила сервісом, турботою та комфортом!
Петровська Олена
15 січня 2024 о 07:18
Хочу подякувати лікарю Генрієтті Крохмаль за професіоналізм, уважність до мене і мого стану та за призначенне лікування. Після візиту до Генрієтти, я зрозуміла більше про себе та свій стан, ми разом дослідити його причини і я отримала розгорнуту консультацію що робити, щоб мені стало краще. Зараз я почуваю себе набагато краще, лікування діє і моє життя стало більш повноцінним. Дякую!
Срібна Анна
23 січня 2024 о 14:58
Дуже сподобався лікар, обов’язково прийду ще!)
Тетяна
26 січня 2024 о 09:13
Дуже вдячні Катразі Оксані Володимирівні за її плідну працю, правильний підхід та шанобливе відношення. Перша вагітність з першої спроби. Через 5 років звернулися знову до неї, щоб здійснити мрію нашої сімʼї про двох діток. І Слава Богу зараз знову вагітна! Оксана Володимирівна завжди готова допомогти у складних ситуаціях та заспокоїти. Щиро рекомендую Оксану Володимирівну як чудового спеціаліста і людину з великим серцем!
Костенко
26 січня 2024 о 18:45
Ліна Миколаївна найкраща лікар онкогінеколог та хірург. Хто шукає лікаря звертайтесь до Ліни Миколаївни. Я на своєму досвіді знаю: саме такому лікарю, як вона можна довірити своє життя та здоров'я. Дуже тактовна, професійна, компетентна, обізнана у медицині, а саме: гінекологія, онкогінікологія, хірургія. Про Ліну Миколаївна я скажу " Золоті руки". Онкохірург, яка рятує життя. Ліна Миколаївна я низько Вам вклоняюсь. Лікар від Бога !!!!!!!
Нарєклішвили Нона
01 лютого 2024 о 13:06
Дякую Вам за гарне ставлення! І батькам що подарували нам Такого чудового Лікаря!!!
Ірина С.
03 лютого 2024 о 09:40
Чудова сучасна клініка з високим рівнем обслуговування. Персонал доброзичливий та турботливий. Впевнено рекомендую цей заклад всім, кому потрібна якісна медична допомога. Окремо хочу виділити чудового лікаря-професіонала Гірагосову Ліну Миколаївну. Я неймовірно вдячна Вам, Ліно Миколаївно, за блискуче проведену операцію, супровід під час мого лікування та професійні призначення і поради! Ваше тепле відношення та співчуття дають надію на бажаний результат та додають сил в боротьбі з хворобою.
Олександр С.
03 лютого 2024 о 09:45
Робив в клініці МРТ поперекового відділу хребта. Залишився дуже задоволений рівнем обслуговування та професіоналізмом персоналу. Обстеження було зроблено в зазначений час, без додаткових очікувань. Сучасне обладнання, комфортні умови, якісний детальний опис обстеження. Раджу клініку всім.
Алла Самара
03 лютого 2024 о 13:25
Федір Вікторович - моя щира рекомендація. Чудова людина та справжній професіонал. Перебування в клініці залишило приємні враження.
Алла Самара
03 лютого 2024 о 13:30
Боялась колоноскопії як вогню, але завдяки Олексію Григоровичу все пройшло легко та швидко. Справжній професіонал, добра та чуйна людина! Рекомендую.
Алла Самара
03 лютого 2024 о 16:34
Щиро вдячна Сергію Вікторовичу! Неймовірно талановитий лікар, який чудово виконує свою роботу. Від анестезії відійшла легко і швидко. Чудовий лікар, цікава людина! Також дякую медичному брату Олександру!
Дар’я Ч
04 лютого 2024 о 18:19
Гірагосова Ліна Миколаївни - професіонал з великої літери, висококваліфікований спеціаліст в області онкогінекології, ас своєї справи. Я дуже вдячна Вам, Ліно Миколаївно, за лікування моєї мами! Сама клініка вразила мене відмінним сервісом та великою кількістю першокласних спеціалістів.
Євгеній Сивирин
10 лютого 2024 о 14:40
https://www.facebook.com/share/p/DhtGbJUe8xrrTLmk/
Ленівенко Л
15 лютого 2024 о 14:48
Чоловік проходив МРТ з анестезією (страх замкненого простору). І я була приємно вражена від командної роботи дослідників і анестезіологів. Це добра атмосфера , це наполеглива робота на отримання якості та результату. Всім всім дякую ♥️ анестезіологи найкращі !
Фещук Ольга
26 лютого 2024 о 11:07
Від душі дякую Федору Вікторовичу за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції, уважне відношення. Ваша посмішка надаї впевненості. Щиро рекомендую.
Ложенко Карина
28 лютого 2024 о 08:28
Хочу написать отзыв о клинике. Посещала гинеколога Солокову Марию Глебовну. врач прекрасный, никаких замечаний нет. Но условия клиники меня просто поразили. Консультативный вывод после осмотра и сдачи анализов стоит также как и первичная консультация врача. Это уже перебор, обдирание денег. Очень разочарована, вынуждена покинуть клинику, из-за подобного отношения к клиентам.....
Зосимчук Світлана
02 березня 2024 о 07:02
Анастасія є чудовим спеціалістом у своїй галузі. Її професіоналізм і вага до деталей справді вражають,вразила своєю ввічливістю та уважністю до моїх питань, а також надала цінні поради щодо мого маршруту по лікуванню.Задоволена обслуговуванням на всі 100%.
Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58