Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
Видалення новоутворень шкіри та лікування рубців

Видалення новоутворень шкіри та лікування рубців проводиться в MIRUM Clinic амбулаторно під місцевим знеболенням за направленням лікаря-дерматолога.

 

Про послугу

Видалення доброякісних та злоякісних новоутворень шкіри.

 

Переважна більшість утворень шкіри видаляється методом діатермокоагуляції.

Діатермокоагуляція - це метод видалення новоутворень шкіри, який використовується для знищення тканин шляхом нагрівання їх струмом високої частоти.

Процедура діатермокоагуляції виконується за допомогою діатермокоагулятора, який генерує високочастотний струм, що нагріває новоутворення шкіри до високої температури. 

Перед проведенням процедури пацієнт повинен отримати консультацію лікаря-дерматолога та, за рекомендацією лікаря, перевірити родимки дерматоскопом. Підготовка до видалення утворень шкіри проста: необхідно прибрати волосся навколо утворення та очистити шкіру. Як правило, процедура проводиться під місцевою анестезією, що дозволяє знизити біль та дискомфорт під час видалення.

Після видалення новоутворення, лікар може надіслати матеріал на гістологічне дослідження: для цього перед видаленням проводиться діагностика утворень та надаються реклмендації щодо подальших кроків.

 

Лікування рубців

 

Після видалення новоутворень або хірургічних втрічань разної локалізації можуть залишитися невеликі рубці на шкірі. За бажанням пацієнта та згідно з рекомендацією лікаря, в MIRUM Clinic проводиться їх лікування.  В залежності від обсягів рубців, лікар може запропонувати декілька варіантів терапії та визначити кількість процедур та інтервали між ними для досягнення бажаного результату.

Лікування рубців ін'єкціями стероїда "Дипроспан" -  ефективний метод, який використовують лікарі MIRUM Clinic.  особливо у випадках, коли рубець виник через запалення, таке як при акне, розміщенні імплантатів або після операції. Стероїди вважаються протизапальними засобами, які можуть зменшити запалення та зменшити розмір рубця.

Для лікування рубців застосовуються ін'єкції стероїдів безпосередньо в рубець або його навколишню тканину. Кількість лікувальних процедур визначається лікуючим лікарем. 

Дипроспан (Diprospan) - це препарат на основі глюкокортикостероїду бетаметазону. Дипроспан має потужний протизапальний та антиалергійний ефект, що забезпечується його властивостями зменшення проникності судин та зменшення активності імунної системи.

Вартість
Видалення новоутворень шкіри методом діатермокоагуляції , розміром до 0,5 см
300
Видалення новоутворень шкіри методом діатермокоагуляції , розміром більше 0,5 см
500
Лікування рубців (1 рубець до 1 см)
600
Видалення злоякісних новоутворень шкіри методом діатермокоагуляції, розміром до 0,5 см
500
Видалення злоякісних новоутворень шкіри методом діатермокоагуляції , розміром більше 0,5 см
1000
Матвеїва Леся Вікторівна
Дерматовенеролог для дорослих і дітей
Лікар
Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58
Замовити дзвінок