Пн-Пт 09.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
Ультразвукова діагностика (УЗД)

УЗД — ультразвукові дослідження — створені, аби вчасно виявити початкові ознаки багатьох захворювань, з точністю діагностувати вже наявне захворювання, вести спостереження за вагітністю, а також оцінювати проміжні результати й ефективність лікування. 

Про послугу

Методика УЗД полягає у використанні принципу ехолокації — відбувається прийом сигналів надісланих, а потім відбитих від поверхонь тканинних середовищ, що мають різні акустичні властивості.

Завдяки виконанню УЗД у клініці MIRUM clinic є шанс виявити доклінічні ознаки багатьох захворювань, дослідити вже наявне захворювання та оцінити прогноз розвитку, спостереження за ходом протікання вагітності, визначити стан органів в динаміці, а також оцінити результати та ефективність терапії.

У клініці MIRUM clinic ультразвукова діагностика здійснюється на обладнанні найвищого рівня, завдяки чому є можливість проводити наступні процедури:

  • еластографію — оцінювати доброякісність виявлених новоутворень або утворень молочної та щитоподібної залоз; 
  • доплерографію — вивчати і виявляти порушення кровотоку великих і середніх судин людини;
  • ехокардіографію — дізнатися про стан і специфіку функціонування серця;
  • діагностування пухлин на ранніх етапах їх розвитку;
  • нейросонографія — УЗД головного мозку дітей до 1 року — найнадійніший сучасний і безпечний спосіб отримання даних про будову та функціонування мозку й інших структур, розташованих у черепній коробці.

 

З широкого переліку інструментальних методів діагностики, ультразвукова діагностика — найпростіший і безболісний метод, що дає можливість його здійснювати навіть декілька разів на день.

УЗ-діагностики клініки MIRUM clinic володіють високим рівнем кваліфікації та працюють на сучасному обладнанні, з метою максимально якісного й точного обстеження пацієнтів.

Вартість послуг
УЗД серця (ехокардіограма, Ехо-КГ)
787
УЗД органів черевної порожнини
583
УЗД органів черевної порожнини та нирок
704
УЗД щитоподібної залози
424
УЗД нирок
484
Зубенко Олександр Дмитрович
Лікар з УЗД
Лікар
Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3
Пн-Пт 09.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
+ 38 044 585 58 58