Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
Неврологія

Неврологія — сфера медицини, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань центральної та периферійної нервової системи.

Про послугу

Щоденні стреси, поганий екологічний стан, проблеми зі сном, малорухливий спосіб життя або, навпаки, надмірні фізичні навантаження — усе це негативно впливає на стан нервової системи людини.

До групи ризику потрапляють люди від 45 років, але в той самий час неврологічні захворювання зустрічаються й у більш ранньому віці.

Неврологія — сфера медицини, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань центральної та периферійної нервової системи.

Важливо виявити хвороби нервової системи на ранніх етапах і завчасно проводити як їхню ефективну профілактику, так і лікування.

У клініці MIRUM clinic лікарі-неврологи готові надати якісну допомогу, застосовуючи лише сучасні методи дослідження неврологічних захворювань із використанням діагностичного обладнання новітнього покоління.

З якими ж «болями» найчастіше звертаються? 

Пишемо «зрозумілою» мовою:

  • грудні «ніби віддає в серце»;
  • поперекові;
  • поперекові з іррадіацією в ногу;
  • головний біль: скроневий; «віддає в потилицю»;
  • біль у руках;
  • болі або затерпання рук/ніг;
  • парестезії (різноманітні больові відчуття, «повзання мурашок»).

 

На консультації у фахівців-неврологів клініки MIRUM clinic здійснюється огляд пацієнта, вислуховуються його скарги й вивчається історія хвороби. Аби встановити причину й ступінь порушення функції нервової системи, — лікар-невролог може призначати додаткові обстеження.

Своєчасна консультація лікаря-невролога клініки MIRUM clinic прискорить процес одужання та допоможе уникнути розвитку ускладнень і небажаних наслідків.

Важливо не ігнорувати симптомів і не намагатись займатися самолікуванням, адже лише досвідчений лікар може виявити причину хвороби.

Тому ми радимо не втрачати дорогоцінний час, а вчасно записатись на консультацію, пройти обстеження й отримати ефективне лікування неврологічних патологій.

 

Вартість послуг
Консультація невролога первинна
750
Консультація невролога повторна (до 14 днів після первинної)
550
Прядка Ольга Володимирівна
Невролог
Лікар
Черній Тетяна Володимирівна
Невролог
Лікар-експерт
Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Північно-Сирецька (вул. Віктора Некрасова), 1-3
Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
+ 38 044 585 58 58