Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
Антицелюлітний масаж

Корекція тіла в MIRUM Clinic - ефективно, комфортно та безпечно

Про послугу

Масаж - це фізичний вплив на м'який тканини тіла, що поліпшує кровообіг, знімає м'язове напруження та біль, а також знижує рівень стресу.

В багатопрофільному медичному центрі MIRUM Clinic доступно багато видів масажу, таких як лікувально-профілактичний (так званий шведський) масаж, спортивний масаж, лімфодренажний та відновлювальний масаж. Кожен вид масажу має свої унікальні методи та техніки, які можуть варіюватися залежно від мети, стану здоров'я та потреб клієнта.

Антицелюлітний масаж - це вид масажу, який застосовується для зменшення видимості целюліту на шкірі. Целюліт - це відкладення жиру, який змінює структуру шкіри, зроблюючи її нерівною і грубою.

Антицелюлітний масаж включає в себе різні прийоми, які допомагають покращити кровообіг і лімфообіг в проблемних ділянках тіла, зменшити набряк і запалення, візуально зменшити дефекти шкіри.

Під час антицелюлітного масажу фахівець з реабілітації використовує прийоми, які включають розтирання, стискання, вібрацію, кручення і легкі тупцювання. Ці прийоми допомагають зміцнити м'язи, розгладити шкіру і зменшити набряк, що, в свою чергу, призводить до зменшення видимості целюліту.

Антицелюлітний масаж проводиться кваліфікованим фахівцем, який має досвід і знання в цій області. Він повинен знати, які масажні прийоми застосовувати для різних ділянок тіла і в яких випадках потрібно утриматися від проведення масажу. Також важливо, щоб антицелюлітний масаж проводився в поєднанні зі здоровим способом життя, який включає правильне харчування, регулярну фізичну активність і достатню кількість води.

Як проводиться антицелюлітний масаж

Під час проведення масажу використовуються як спеціальне масажне масло, так і косметтичні засоби (креми, лосьони та сироватки), дія яких спрямована на зволоження шкіри, покращення кровообігу та лімфодренажу.

Можуть бути використані спеціальні аплікатори, перкусійні масажери та банки. За потреби можна комбінувати мануальний антицелюлітний масаж з електротерапією.

Рекомендована кількість сеансів для ефективного курсу антицелюлітного масажу - 10-12 сеансів з інтервалами в 1 добу. Однією з рекомендацій є проведення перших 3 сеансів щоденно.

Протипокази для проведення антицелюлітного масажу. 

  • гостра фаза хронічного захворювання
  • гострі захворювання 
  • критичні дні у жінок
  • гнійничкові захворювання шкіри
  • сонячні та термічні опіки шкіри
  • рани на шкірі
  • вагітність.
Вартість послуг
Електростимуляція (ЕМС) на апараті BTL (1 сеанс)
400
Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58