Артроскопія суглобів в MIRUM Clinic: професійно, якісно, ефективно.
Якщо у Вас є скарги на біль, набряк, деформацію суглоба, неможливість навантажити кінцівку, різке обмеження рухів, блок суглоба чи “клацання” в суглобі, що супроводжується різким болем, тоді необхідно якнайшвидше отримати якісну медичну допомогу. Лікар-ортопед-травматолог проведе огляд і може запропонувати одну із найсучасніших та найефективніших лікувально-діагностичних процедур — артроскопію суглоба (колінного, плечового, кульшового чи гомілково-ступневого).
Що таке артроскопія суглоба?
Артроскопія суглоба - малоінвазивна хірургічна операція, під час якої діагностується та усувається внутрішньосуглобове пошкодження, що викликає вищевказані симптоми у пацієнта.
За даними світової літератури найбільш часто внутрішньосуглобові пошкодження виникають при травмах колінного суглоба (переважно це спортивна чи військова травма). Найпоширенішою внутрішньосуглобовою травмою колінного суглоба є пошкодження меніска (75% випадків).
“Золотим стандартом” лікування таких травм є артроскопія.
Малоінвазивна хірургія
Артроскопія суглоба проводиться під знеболенням та триває від 30 до 180 хвилин в залежності від рівня складності.
Після операції індивідуально призначається медикаментозна терапія та реабілітація.
Операція виконується через невеликі артроскопічні порти (до 2 см). В один з них вміщується артроскоп (камера з оптикою), а в інший робочий високотехнологічний інструмент (викусувач, щуп, шейвер, аблятор чи інші). Під час операції суглоб заповнений фізіологічним розчином NaCl 0,9%, що забезпечує візуалізацію операційного поля та підвищує безпечність оперативного втручання.
Покази для проведення артроскопії суглоба
Лікар-ортопед-травматолог MIRUM Clinic може призначити проведення артроскопії суглоба у випадку “свіжої” травми чи в ситуаціях, коли консервативна терапія неможлива або не приносить поліпшення. Втручання проводиться для поставлення діагнозу і виконання лікувальних маніпуляцій при таких патологіях:
- Пошкодження хрестоподібної\колатеральної зв’язки\утримувача надколінника
- Пошкодження меніска\суглобової губи\дископодібний меніск\кіста меніска
- Пошкодження ротаторної манжети плеча
- Посттравматичний хронічний тендініт сухожилку довгої голівки біцепса плеча
- Хондральне\вільне тіло суглоба
- Хронічний синовііт (більше 12 тижнів захворювання)
- Імпресійний перелом суглобової поверхні
- Пошкодження Хілл-Сакса
- Імпіджмент синдром
- осьова деформація нижньої кінцівки (варусна\вальгусна)