Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
Комп'ютерна томографія

Комп’ютерна томографія у Mirum clinic — це неінвазивний, швидкий і безболісний вид діагностичних досліджень, доступний 24/7 за попереднім записом.

About service

Комп’ютерну томографію (КТ) застосовують під час діагностики захворювань практично всіх систем організму і здійснюють виключно за призначенням лікуючого лікаря. 

КТ поєднує застосування Х-променів із сучасними комп’ютерними технологіями, що дозволяє аналізувати досліджувану ділянку в різних площинах та дає можливість отримати максимально відповідні анатомічним структурам 3D-зображення.

Переважну більшість обстежень на комп'ютерному томографі у Mirum clinic здійснюють із застосуванням йодовмісного контрасту для чіткої візуалізації органів, судин та можливих патологічних процесів. Динаміка накопичення і виведення контрасту дає оптимальні можливості для помітності патологічних змін.

Переваги комп‘ютерної томографії у Mirum clinic:

 • Комп'ютерний томограф SOMATOM go Top 2021 р.в. 64 ряди детекторів та 128 зрізів з максимальною просторовою та часовою роздільною здатністю, що високі експлуатаційні характеристики та дозволяє швидко отримувати дані зображень, збільшити пропускну спроможність та використовувати двохенергетичне сканування.
 • Висока швидкість дослідження, що значно знижує променеве навантаження на пацієнта. Збільшення діапазону сканування сприяє дослідженню більшої площі за короткий проміжок часу, що дозволяє ефективно використовувати систему при КТ-скринінгу. 
 • Наш комп'ютерний томограф має безліч прикладних програм, що дозволяють проводити всі види КТ-досліджень для усіх органів і систем та має значну діагностичну цінність для лікарів усіх спеціальностей.

Підготовка та процес КТ у Mirum clinic:

 1. Дослідження здійснюється в амбулаторних умовах. Пацієнт має прийти на обстеження КТ за 30 хв до процедури для підготовки. Перебування в кабінеті КТ не перевищує 15 хв.
 2. При собі пацієнт повинен мати направлення від лікуючого лікаря (з його контактним телефоном), всі попередні обстеження — амбулаторна картка, історія хвороби, виписки з лікарні, протоколи попередніх УЗД, КТ, МРТ, рентгендослідження, аналізи, перелік лікарських засобів, які приймає.
 3. Обстеження з контрастуванням органів черевної порожнини здійснюють на порожній шлунок (хоча б 4 годин до нього не можна вживати тверду їжу). Перед обстеженням органів черевної порожнини пацієнту дають випити до 1 л рідини. Пацієнт повинен мати вільний, зручний одяг без металевих компонентів (пряжки, заклепки, ґудзики).
 4. За необхідності обстеження кишківника з контрастуванням, варто провести спеціальну підготовку до обстеження, що полягає у попередньому очищенні кишкового тракту медичними препаратами, наприклад  ДІАГНОЛ або ФОРТРАНС, напередодні проведення КТ.
 5. Під час КТ пацієнт перебуває на рухомому столі, що переміщується під час дослідження. Важливо, щоб під час процедури, пацієнт лежав нерухомо для уникнення спотворень зображень. 
 6. Відразу після КТ Ви можете керувати машиною і приймати ліки, адже КТ не впливає на їхню ефективність.

Варто також пам’ятати про те, що існує ряд протипоказів до застосування КТ із контрастом:

 • ниркова недостатність (враховуються показники креатиніну);
 • важкий цукровий діабет;
 • захворювання щитоподібної залози : підвищена функція щитоподібної залози — тиреотоксикоз, вкрай важливо, адже контраст містить йод;
 • мієломна хвороба (у випадку супроводження нирковою недостатністю);
 • алергійна реакція на йодовмісні препарати;
 • вагітність;
 • заборона лактації протягом 1 доби з дати проведення обстеження;
 • наявність в кишківнику барієвої суміші.
Вартість послуг
КТ-ангіографія грудного відділу аорти з внутрішньовенним контрастуванням
3960
КТ-ангіографія черевного відділу аорти та її гілок з внутрішньовенним контрастуванням
4235
КТ-ангіографія судин головного мозку з внутрішньовенним контрастуванням
3080
КТ-ангіографія судин шиї з внутрішньовенним контрастуванням
2530
КТ-ангіографія судин головного мозку та шиї з внутрішньовенним контрастуванням
4235
Baranishyn Oleksandr Anatoliiovych
Radiologist
Head of the Diagnostic Department
Contacts
At MIRUM clinic, we make every effort to make you cozy, comfortable, safe and effective.
Kyiv, Pivnichno-Syretska street, 1-3
Mon-Fri 08.00 - 19.00, Sat 09.00-17.00, Sun 09.00 - 15.00 by appointment
+ 38 044 585 58 58