Лікар-анестезіолог Mirum clinic — це фахівець, що здійснює передопераційну підготовку пацієнта, вводить анестезію, контролює станом хворого під час оперативного втручання та в післяопераційний період.
Організм людини у повсякденному житті мінімально піддається стресу. Коли ж справа стосується медичних процедур або хірургічних втручань — то без допомоги анестезуючих процедур тут не обійтись.
З метою усунення больових відчуттів перед проведенням хірургічних втручань застосовується анестезія, під час якої пацієнт може перебувати у глибокому сні або ж перебувати у свідомості, але не відчувати лише певну частину тіла.
В обох випадках перед вибором способу знеболення потребується консультація кваліфікованого фахівця — лікаря-анестезіолога.
Залежно від ситуації — стану організму внаслідок раптових захворювань, травм, отруєнь та інших причин — визначає метод анестезії.
Коли відбувається звернення до лікаря-анестезіолога?
Перед будь-яким хірургічним втручанням чи діагностичною маніпуляцією відбувається консультація і спілкування з лікарем-анестезіологом. Саме цей фахівець, а не оперуючий хірург, визначає готовність організму до хірургічного втручання.
На консультації у лікаря-анестезіолога Mirum clinic кожен пацієнт отримує та заповнює спеціальну форму, у якій треба якомога детальніше відповісти на усі запитання. Алергічні реакції, захворювання, які ви перенесли, оперативні втручання (якщо такі були), спадковий анамнез, згубні звички. Окрім того, ви отримаєте спеціальну пам‘ятку про те, яких правил потрібно дотримуватися перед оперативним втручанням і введенням анестезії, з метою мінімізації ускладнень.
Якщо ж відбувається невідкладне оперативне втручання і пацієнт поступив каретою швидкої допомоги, то консультація анестезіолога буде здійснюватися вже в операційній і тактика введення анестезії буде іншою.
У будь-якому із випадків, безпосередньо під час операції, на операційному столі, окрім знеболення і наркозу, лікар-анестезіолог слідкує за усіма життєвими показниками організму: рівень свідомості, норма дихання, робота серцево-судинної системи, фільтрація нирок, системи згортання крові;а також запобігати виникненню ускладнень від операційного стресу, невідлучно перебуваючи в операційній.
Після оперативного втручання лікар-анестезіолог слідкує за м’яким виходом пацієнта з анестезії. Тривалість виходу з анестезії залежить від тривалості операції та індивідуальних особливостей кожного організму.
У будь-якому разі — варто дотримуватися усіх рекомендацій лікаря-анестезіолога, тоді завдяки злагодженій роботі усе мине успішно.