Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
Підготовка до лабораторних досліджень. Сеча

Підготовка до здачі аналізу сечі дуже проста, і включає наступні кроки:

  1. Заздалегідь в аптеці придбати стерильний контейнер для збору зразків досліджуваного матеріалу.

  2. Перед збором матеріалу необхідно провести ретельний туалет зовншніх статевих органів.

  3. Зібрати середній потік сечі, тобто спочатку виділити невелику кількість сечі, а потім зібрати середній потік в спеціальний контейнер. Перед цим обов'язково вимийте руки милом та водою. Для певних груп лабораторних досліджень медичний працівник може Вас зорієнтувати щодо іншої схеми збору матеріалу для досліджень. 

  4. Необхідно зібрати мінімум 10 мл сечі для дорослих та 5 мл для дітей - в стерильний одноразовий пластиковий контейнер.

  5. Якщо потрібно здати аналіз на мікробіологічну чутливість, відвідайте лабораторію або медичний центр у зазначений час. Про це Вас окремо проінформує медичний персонал.

  6. Якщо вам були призначені ліки перед здачею аналізу, повідомте медичного працівника, щоб вони врахували це при декодуванні результатів аналізу.

  7. Для дітей, віком до 1 року, необхідно провести таулет зовнішніх статевих органів та збирати сечу у спеціальний сечоприймач. Вже з сечоприймача пробу зібрати в спеціальний контейнер. Спеціальні сечоприймачі можна придбати в аптеці: для дівчаток та хлопчиків різні.

  8. Напередодні перед здачею аналізу бажано поголити чисту область статевих органів. Це допоможе запобігти забрудненню зразка сечі бактеріями з цієї області.

  9. Біоматеріал для загального аналізу сечі та аналізу сечі за Нечипоренком можна здати в одному контейнері за один день.

Якщо у вас є будь-які запитання або сумніви, пов'язані з підготовкою до здачі аналізу сечі, зверніться до свого лікаря або медичного працівника для отримання необхідної інформації.

Контакты
Мы в клинике MIRUM clinic прилагаем все усилия, чтобы вам было уютно, комфортно, безопасно и эффективно.
Киев, ул. Виктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58
Заказать звонок