Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
Панель вуглеводного обміну. Підготовка до досліджень

Правила підготовки до лабораторних досліджень: 

 • Глюкоза натщесерце. Кров: венозна або капілярна. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.
 • Глюкоза випадкове визначення. Кров: венозна або капілярна. Дослідження проводиться у будь-який час протягом дня, незалежно від прийому їжі (із зазначенням часу останнього прийому їжі).
 • Глюкозо-толерантний тест. Кров. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 3 доби: Погодити з лікарем відміну препаратів: гормони, аспарагіназа, бета-адреноміметики, кофеїн, кальцитонін (лосось), діазоксид, діуретики, допамін, фруктоза, індометацин, карбонат літію, морфін, нікотинова кислота, октреотид, фенотіазини, фенітоїн, рифампіцин, теофілін, тіабендазол. Не виключати звичний об'єм їжі та фізичних навантажень. За 24 години: Виключити лікувальні процедури. Не вживати алкоголь. За 8 годин: Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. За 0 годин: не палити, виключити фізичні навантаження та стреси, не чистити зуби зубною пастою, не жувати жувальну гумку. Виключити проведення після і під час стресових впливів, після операцій і пологів, під час менструації, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту з порушенням всмоктування глюкози.
 • С-пептид. Інсулін. Проінсулін. Кров. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Погодити з лікарем проведення натщесерце і / або після навантаження глюкозою, їжею.
 • Глікований гемоглобін HbA1с. Кров. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин виключити жирну їжу. Можна пити воду.
 • Індекс HOMA. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Погодити з лікарем доцільність дослідження на тлі використовування лікарських препаратів.
 • Мікроальбумінурія + креатинін сечі. Добова сеча. Перше ранкове сечовипускання зробити в унітаз. Всю подальшу добову сечу, включаючи ранкову порцію наступного дня, зібрати в ємкість (важливо - об`єм ємкості повинен бути достатнім для очікуваної кількості сечі за добу). Протягом усього періоду збору біологічний матеріал тримати в прохолодному, захищеному від світла місці. Після закінчення збору, визначити добовий об`єм зібраної сечі, перемішати, відлити 30-40 мл в стандартний контейнер для сечі та доставити у MIRUM Clinic протягом 2 годин після збору останньої порції. 
 • Мікроальбумінурія + креатинін сечі. Ранкова порція сечі. Ранкова порція сечі збирається після туалету зовнішніх статевих органів.
 • Мікроальбумінурія в сечі. Добова сеча. Перше ранкове сечовипускання зробити в унітаз. Всю подальшу добову сечу, включаючи ранкову порцію наступного дня, зібрати в ємкість (важливо - об`єм ємкості повинен бути достатнім для очікуваної кількості сечі за добу). Протягом усього періоду збору біологічний матеріал тримати в прохолодному, захищеному від світла місці. Після закінчення збору, визначити добовий об`єм зібраної сечі, перемішати, відлити 30-40 мл в стандартний контейнер для сечі та доставити у MIRUM Clinic протягом 2 годин після збору останньої порції.
 • Мікроальбумінурія в сечі. Випадкова порція сечі. Будь-яка порція сечі незалежно від часу доби. Сеча збирається після туалету зовнішніх статевих органів.
 • Креатинін. Кров. Натщесерце (8-12 годин голодування); для дітей до двох років можливе голодування протягом 3-4 годин. За добу виключити фізичні та емоційні навантаження, перегрів та переохолодження, порушення режиму сну, авіаперельоти, інструментальні методи дослідження (УЗД, рентген та ін.), фізіотерапевтичні процедури, масаж, прийом алкоголю та медикаментів (останнє – тільки за погодженням з лікарем!). Якщо виключити прийом ліків неможливо, необхідно про це повідомити при оформленні замовлення в лабораторії. За годину перед забором крові не можна курити. У день дослідження допускається вживання невеликої кількості води. Перед маніпуляційними процедурами слід прийняти зручну позу, розслабитися та заспокоїтись.
Контакты
Мы в клинике MIRUM clinic прилагаем все усилия, чтобы вам было уютно, комфортно, безопасно и эффективно.
Киев, ул. Виктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58