Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
Панель пренатальної діагностики. Правила підготовки

Правила підготовки до проведення лабораторних досліджень панелі пренатальної діагностики. 

  • Хоріонічний гонадотропін (загальна β-субодиниця), включений до пренатального скринінгу ІІ триместру (8-39 тижн.). Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • Хоріонічний гонадотропін (вільна β-субодиниця), включений до пренатального скринінгу І триместру (8-13 тижн.). Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • АФП. Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • Естріол. Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • РАРР. Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • Пренатальний біохімічний скринінг I триместру (св. Β-ХГЛ, РАРР) з розрахунком ризику. Дослідження виконується при наявності направлення та УЗ-діагностики, в день, або наступний після проведення УЗ-діагностики. Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. 
  • Пренатальний біохімічний скринінг II триместру (заг.)Β-ХГЛ, АФП, естріол некон'югований) з розрахунком ризику. Дослідження виконується при наявності направлення від лікаря на спеціальному бланку. Після отримання заповненого лікарем направлення, необхідно в найближчий день звернутися до лабораторії MIRUM Clinic. Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic.
  • NIPT. Panorama test (лабораторія Natera). Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. Записатися напередодні та бути впевненим про наявність спеціального набору для дослідження.
Контакты
Мы в клинике MIRUM clinic прилагаем все усилия, чтобы вам было уютно, комфортно, безопасно и эффективно.
Киев, ул. Виктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58