Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
MIRUM Clinic - медичний заклад вищої категорії
новости

MIRUM Clinic 29 грудня 2023 року отримала вищу категорію під час акредитації.

 

"Це - логічний крок та золотий стандарт надання медичних послуг високої якості якості медичного обслуговування MIRUM Clinic" - коментує медичний директор Андрій Масик.

В сучасному світі, де охорона здоров'я має величезне значення, акредитація медичних закладів стає важливим кроком для забезпечення високої якості медичних послуг. 

Акредитація – це процес, за яким медичний заклад проходить перевірку незалежними експертами, щоб визначити відповідність її стандартам та вимогам.

 

Отримання вищого рівня акредитації є підтвердженням професіоналізму та забезпечує пацієнтам впевненість у високому рівні медичного обслуговування.

 

Для MIRUM Clinic це досягнення є результатом кропіткої праці та фокусу на вдосконалення якості послуг. За словами  директора Наталії Попової, ця акредитація стала одним з визначальних кроків у розвитку багатопрофільного медичного центру MIRUM Clinic.

Використання сучасного обладнання та новітніх технологій в клініці дозволяє забезпечити безпечні та ефективні діагностику та лікування, підвищуючи рівень задоволення пацієнтів та ефективність медичних процедур та маніпуляцій.

Процес акредитації включав строгий аналіз всіх аспектів діяльності MIRUM Clinic, включаючи якість медичних послуг, сучасні технології, підходи до діагностики та лікування. Надання вищої категорії підтверджує високий рівень професіоналізму наших медичних працівників та використання передових методів лікування.

Ми глибоко вдячні нашому великому колективу фахівців, які працюють на MIRUM Clinic, за їхню трудову відданість та професіоналізм. Це досягнення стало можливим завдяки спільним зусиллям всього колективу, який робить все можливе для того, щоб надавати пацієнтам найвищий стандарт медичної допомоги.

Вища категорія акредитації є не лише визнанням нашої команди, але і підтвердженням того, що MIRUM Clinic є місцем, де пацієнти можуть отримати найкращі медичні послуги з найвищим стандартом якості та безпеки. Ми продовжуватимемо розвиватися та вдосконалювати наші практики для забезпечення найкращого можливого догляду для наших пацієнтів.

Пацієнти, обираючи MIRUM Clinic, тепер можуть бути впевнені, що обрана клініка відповідає найвищим медичним стандартам. Отримання вищої категорії акредитації підкреслює пріоритет клініки до бездоганного обслуговування та здоров'я своїх пацієнтів.

Це досягнення не тільки відображає професіоналізм та відданість медичного персоналу, але й сприяє покращенню репутації клініки в професійній спільноті. Повага споживачів і партнерів збільшується, а саме це робить клініку надійним партнером для співпраці та залучення нових пацієнтів.

 

 

 

 

Контакты
Мы в клинике MIRUM clinic прилагаем все усилия, чтобы вам было уютно, комфортно, безопасно и эффективно.
Киев, ул. Виктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Вс. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58
Заказать звонок