Mon-Fri 07.30-21.00 Sat 08.30-16.00 Sun 09.00-15.00
Панель вуглеводного обміну. Підготовка до досліджень

Правила підготовки до лабораторних досліджень: 

 • Глюкоза натщесерце. Кров: венозна або капілярна. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.
 • Глюкоза випадкове визначення. Кров: венозна або капілярна. Дослідження проводиться у будь-який час протягом дня, незалежно від прийому їжі (із зазначенням часу останнього прийому їжі).
 • Глюкозо-толерантний тест. Кров. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 3 доби: Погодити з лікарем відміну препаратів: гормони, аспарагіназа, бета-адреноміметики, кофеїн, кальцитонін (лосось), діазоксид, діуретики, допамін, фруктоза, індометацин, карбонат літію, морфін, нікотинова кислота, октреотид, фенотіазини, фенітоїн, рифампіцин, теофілін, тіабендазол. Не виключати звичний об'єм їжі та фізичних навантажень. За 24 години: Виключити лікувальні процедури. Не вживати алкоголь. За 8 годин: Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. За 0 годин: не палити, виключити фізичні навантаження та стреси, не чистити зуби зубною пастою, не жувати жувальну гумку. Виключити проведення після і під час стресових впливів, після операцій і пологів, під час менструації, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту з порушенням всмоктування глюкози.
 • С-пептид. Інсулін. Проінсулін. Кров. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Погодити з лікарем проведення натщесерце і / або після навантаження глюкозою, їжею.
 • Глікований гемоглобін HbA1с. Кров. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин виключити жирну їжу. Можна пити воду.
 • Індекс HOMA. Стандартні умови, якщо інше не визначено лікарем. За 8 годин витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Погодити з лікарем доцільність дослідження на тлі використовування лікарських препаратів.
 • Мікроальбумінурія + креатинін сечі. Добова сеча. Перше ранкове сечовипускання зробити в унітаз. Всю подальшу добову сечу, включаючи ранкову порцію наступного дня, зібрати в ємкість (важливо - об`єм ємкості повинен бути достатнім для очікуваної кількості сечі за добу). Протягом усього періоду збору біологічний матеріал тримати в прохолодному, захищеному від світла місці. Після закінчення збору, визначити добовий об`єм зібраної сечі, перемішати, відлити 30-40 мл в стандартний контейнер для сечі та доставити у MIRUM Clinic протягом 2 годин після збору останньої порції. 
 • Мікроальбумінурія + креатинін сечі. Ранкова порція сечі. Ранкова порція сечі збирається після туалету зовнішніх статевих органів.
 • Мікроальбумінурія в сечі. Добова сеча. Перше ранкове сечовипускання зробити в унітаз. Всю подальшу добову сечу, включаючи ранкову порцію наступного дня, зібрати в ємкість (важливо - об`єм ємкості повинен бути достатнім для очікуваної кількості сечі за добу). Протягом усього періоду збору біологічний матеріал тримати в прохолодному, захищеному від світла місці. Після закінчення збору, визначити добовий об`єм зібраної сечі, перемішати, відлити 30-40 мл в стандартний контейнер для сечі та доставити у MIRUM Clinic протягом 2 годин після збору останньої порції.
 • Мікроальбумінурія в сечі. Випадкова порція сечі. Будь-яка порція сечі незалежно від часу доби. Сеча збирається після туалету зовнішніх статевих органів.
 • Креатинін. Кров. Натщесерце (8-12 годин голодування); для дітей до двох років можливе голодування протягом 3-4 годин. За добу виключити фізичні та емоційні навантаження, перегрів та переохолодження, порушення режиму сну, авіаперельоти, інструментальні методи дослідження (УЗД, рентген та ін.), фізіотерапевтичні процедури, масаж, прийом алкоголю та медикаментів (останнє – тільки за погодженням з лікарем!). Якщо виключити прийом ліків неможливо, необхідно про це повідомити при оформленні замовлення в лабораторії. За годину перед забором крові не можна курити. У день дослідження допускається вживання невеликої кількості води. Перед маніпуляційними процедурами слід прийняти зручну позу, розслабитися та заспокоїтись.

 

Contacts
At MIRUM clinic, we make every effort to make you cozy, comfortable, safe and effective.
Kyiv, Victor Nekrasov street, 1
Mon-Fri 07.30-21.00 Sat 08.30-16.00 Sun 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58