Mon-Fri 07.30-21.00 Sat 08.30-16.00 Sun 09.00-15.00
Генетична діагностика

Ви на шляху до досягнення омріяної мети — зачати здорову дитину.

Багато етапів було пройдено, багато — ще попереду. Головне, рухатись у заданому напрямку. 

Важливим моментом є генетична діагностика, що має на меті розкрити усі можливі нюанси.

Ми живемо в нову пору розвитку репродуктивної медицині, де можливість визначати стать та особливості ембріона — цілком можливо. 

Те, що колись могло звучати як казка, сьогодні, завдяки використанню новітніх технологій у Mirum clinic, дозволяє уникнути процесу передачі спадкових захворювань від матері до дитини. 

Основними завданнями генетичної діагностики у Mirum clinic є рання і точна діагностика широкого спектру спадкових захворювань для забезпечення високого рівня надання допомоги цим пацієнтам.

Генетична діагностика у Mirum clinic надає пацієнтам можливість проведення широкого спектру досліджень для виявлення хромосомних мікроперебудов. 

! Спеціалісти Mirum clinic пройшли спеціалізовану підготовку в провідних закордонних генетичних лабораторіях з різних напрямків, тому у їхній компетентності ви можете бути впевнені.

Mirum clinic спеціалізується на передімплантаційній генетичній діагностиці PGD із застосуванням новітнього методу NGS, а також здійснює каріотипування пари, і вже зробили щасливими не одну сотню сімейних пар, до того ж, діагностика здійснюється не лише для пацієнтів із діагностованим безпліддям, а й у випадках, коли безпліддя не діагностовано.

 

Contacts
At MIRUM clinic, we make every effort to make you cozy, comfortable, safe and effective.
Kyiv, Victor Nekrasov street, 1
Mon-Fri 07.30-21.00 Sat 08.30-16.00 Sun 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58