Mon-Fri 07.30-21.00 Sat 08.30-16.00 Sun 09.00-15.00
Панель пренатальної діагностики. Правила підготовки

Правила підготовки до проведення лабораторних досліджень панелі пренатальної діагностики. 

  • Хоріонічний гонадотропін (загальна β-субодиниця), включений до пренатального скринінгу ІІ триместру (8-39 тижн.). Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • Хоріонічний гонадотропін (вільна β-субодиниця), включений до пренатального скринінгу І триместру (8-13 тижн.). Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • АФП. Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • Естріол. Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • РАРР. Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. У зазначені лікарем терміни вагітності.
  • Пренатальний біохімічний скринінг I триместру (св. Β-ХГЛ, РАРР) з розрахунком ризику. Дослідження виконується при наявності направлення та УЗ-діагностики, в день, або наступний після проведення УЗ-діагностики. Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. 
  • Пренатальний біохімічний скринінг II триместру (заг.)Β-ХГЛ, АФП, естріол некон'югований) з розрахунком ризику. Дослідження виконується при наявності направлення від лікаря на спеціальному бланку. Після отримання заповненого лікарем направлення, необхідно в найближчий день звернутися до лабораторії MIRUM Clinic. Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic.
  • NIPT. Panorama test (лабораторія Natera). Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. Записатися напередодні та бути впевненим про наявність спеціального набору для дослідження.
Contacts
At MIRUM clinic, we make every effort to make you cozy, comfortable, safe and effective.
Kyiv, Victor Nekrasov street, 1
Mon-Fri 07.30-21.00 Sat 08.30-16.00 Sun 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58