Лабораторна діагностика

Інформація про стан організму пацієнта на клітинному та молекулярному рівні — важлива складова для постановки діагнозу лікарем, що дозволяє глибше зрозуміти етіологію й патогенез захворювання. 

Мета лабораторної діагностики у Mirum clinic — забезпечити достовірні діагностичні лабораторні послуги за доступними цінами. 

Висококваліфіковані фахівці Mirum clinic забезпечують виконання широкого спектру лабораторних тестів і використовують у своїй діяльності передові технології та процедури для забезпечення максимальної якості.

Лабораторія Mirum clinic автоматизована, що забезпечує швидке та якісне здійснення планових і термінових лабораторних досліджень: біохімічних, гематологічних, імунологічних, гормональних та інших.

Для здійснення лабораторного обстеження ви можете звернутися як за направленням лікаря, так і в режимі самозверненням.

Коли варто здійснювати лабораторну діагностику?

Метод лабораторної діагностики застосовують з метою встановлення або уточнення діагнозу, визначення причини стану пацієнта (при генетичних, інфекційних, запальних захворюваннях, отруєннях) для характеристики форми й важкості перебігу захворювання, підбору оптимальної терапії та лікарських засобів, а також для контролю ефективності вибору тактики лікування.

Завдяки впровадженню у Mirum clinic автоматизованих методів лабораторної діагностики, в суттєво разів зросла продуктивність: сучасна лабораторія може за день виконати дослідження сотні біологічних проб за десятками показників. 

Проведення необхідного комплексу лабораторних досліджень дозволяє скоротити витрати на лікування важких ускладнень та хронічних форм захворювань. Регулярне, доступне й своєчасне обстеження в лабораторіях Mirum clinic дає можливість попередити низку неприємностей і суттєво поліпшити якість життя.

Лабораторна діагностика у Mirum clinic забезпечує ефективне виконання як стаціонарних, так і амбулаторних лабораторних послуг:

  • здійснюємо всі необхідні передопераційні та інші види лабораторних досліджень на місці
  • у нас широкий спектр лабораторних послуг для надання якісної медичної допомоги
  • гематологія (аналіз крові, визначення групи крові)
  • загально-клінічні показники (аналіз сечі, аналіз калу на виявлення яєць гельмінтів, копрограма)
  • біохімічні показник. (печінкові проби, ниркові проби, ревмопроби, ферменти, глюкоза (цукор крові), холестерин і його фракції)
  • гемостаз (протромбіновий час, МНО, фібриноген, АЧТЧ, тромбіновий час)
  • інфекційні захворювання (маркери гепатитів В і С, діагностика сифілісу та інших захворювань)
  • гормони
  • онкомаркери

Звернувшись у Mirum clinic з метою лабораторної діагностики, ви потрапите в атмосферу комфорту й затишку. І, що найголовніше, ви завжди можете бути певні у високому професіоналізмі наших працівників, використанні сучасних методів діагностики та лікування, а також у новітньому обладнанні.

 

Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58