Підготовка до лабораторних досліджень. Репродуктивна панель

Правила підготовки до лабораторних досліджень крові.

  • ФСГ, ЛГ, Е2, ХГЛ, прогестерон, 17-ОН, тестостерон заг., тестостерон вільн., індекс вільного тестостерону (загальний тестостерон/СЗГ х 100%) СЗГ, ДГЕА-с, дигідротестостерон, Андростендіон. Стандартні умови: Період голодування 8 годин, якщо інше не визначено лікарем. Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. Узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.
  • Хоріонічний гонадотропін (загальна β-субодиниця), діагностика вагітності (з 1 по 11 тиждень вагітності). Стандартні умови: Період голодування 8 годин, якщо інше не визначено лікарем. Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. Узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.
  • АМГ (Антимюллерів гормон). Стандартні умови: Період голодування 8 годин, якщо інше не визначено лікарем. Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic. За 1 год не палити. Безпосередньо перед здачею біоматеріалу виключити гострі і загострення хронічних процесів (запальні, інфекційні та ін.), будь-яке підвищення температури.
  • Пролактин. Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у MIRUM Clinic.
Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58