Лікування жіночого безпліддя

Завдяки вчасному зверненню у Mirum clinic, безпліддя перестає бути вироком і стає проблемою, яка з часом вирішиться.

Mirum clinic пропонує наступні методи лікування жіночого безпліддя:

 • внутрішньоматкові інсемінації спермою чоловіка або донора;
 • запліднення In vitro, відоме під назвою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ);
 • ІКСІ, ПІКСІ (ICSI, PICSI);
 • кріоконсервація яйцеклітин та ембріонів;
 • кріопереноси (кріопротоколи);
 • лазерний хетчинг;
 • біопсія бластомерів для передімплантаційної генетичної діагностики (ПГД);
 • донація яйцеклітин та ембріонів;

Статистичні дані свідчать про те, що «безпліддя» доводиться чути близько 15% сімейним парам України. І досить часто першою реакцією на ці слова є сльози, розпач і страх. 

Звісно, людей можна зрозуміти, адже прийшовши до лікаря з метою спілкування з приводу того, що ви наважились на створення нового життя, а у відповідь — отримати невтішний і, що правду таїти, страшний діагноз. 

Тут вже тактика вирішення питання буде залежати від злагодженої роботи як пари, так і грамотної поведінки лікаря, котрий повинен пояснити суть проблеми, морально підтримати й запропонувати усі можливі варіанти вирішення ситуації. 

Вам варто зрозуміти, що ви — не перші, хто зіткнувся з проблемою лікування жіночого безпліддя. І вже не одна тисяча представниць чарівної статі, що свого часу мала подібні складнощі, після курсу лікування змогли виносити дитину і зараз тішаться своїм материнством. 

Сучасні методики лікування жіночого безпліддя дозволяють впоратися майже з усіма можливими причинами безпліддя, зокрема у випадках:

 • порушень овуляції (ендокринне безпліддя) 
 • трубно-перитонеального фактору 
 • гінекологічних захворювань
 • імунологічних причин

Також не варто забувати про наступні фактори, котрі суттєво можуть позначитись на фертильності жінки: 

1. Вік. Варто враховувати той момент, що жіноча фертильність починає зменшуватись після 35 років, а отже шанси зачати дитину теж стають суттєво нижчими.

2. Психогенні чинники: сімейні та робочі конфлікти, відсутність задоволення від статевого акту; надмірне бажання мати дитину, або ж навпаки, страх завагітніти, — можуть викликати порушення овуляції, що, у свою чергу,  зімітують ендокринне безпліддя. 

3. Рід діяльності та спосіб життя. Робота в несприятливих умовах, вплив хімікатів і токсичних речовин, радіацї і високих температур, можуть вплинути на фертильність жінки. 

4. Маса тіла. Причиною безпліддя може стати як недостатня, так і надлишкова вага. Аналогічно, до безпліддя схильні жінки з розладами харчової поведінки (анорексією, булімією) та жінки, що дотримуються строгих дієт.

Пам’ятайте, що у Mirum clinic працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, котрі прагнуть вам допомогти й надати підтримку. 

Наші лікарі підбирають індивідуально всі необхідні методи обстеження та лікування, тому будьте певні — вам буде приділена максимальна увага. 

Не дивлячись на те, як довго ви вирішуєте ситуацію із безплідністю, можете бути впевнені, що спеціалісти саме нашої клініки нададуть вам якісну та професійну допомогу. 

Записуйтесь на консультацію прямо сьогодні та не відкладайте одну з основних зустрічей у своєму житті — з вашим малюком.

 

Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58