Передімплантаційна генетична діагностика PGD

Україна очолює рейтинг у світі за інноваційністю та ефективністю розвитку репродуктивних технологій, використовуючи новітні методи штучного запліднення та лікування безпліддя. 

Mirum clinic, використовує новітнє технологічне обладнання, залучає вузькопрофільних спеціалістів-генетиків і репродуктологів, таким чином надаючи можливість пацієнтам отримати вищі шанси на запліднення, виношування і народження здорової дитини. 

Завдяки технологічним можливостям і використанню власної лабораторії, Mirum clinic має можливість здійснювати високоточний молекулярно-генетичний аналіз і цитогенетичні дослідження найвищої якості у ході проведення передімплантаційної генетичної PGD діагностики.

Зміни, що присутні у сучасному житті жінок, впливають на збільшення кількості випадків діагностування безпліддя і підвищують вік першої вагітності, що, у свою чергу, створює попит на екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) і допомогу при вагітності. 

Рівень успішності ЕКЗ все ж залишається низьким, на жаль, і лише 30–35% циклів призводить до народження дитини живою. Тому передімплантаційна PGD діагностика має на меті допомогти парам збільшити успіх штучного запліднення.

Передімплантаційна генетична діагностика PGD — це діагностика, що дає можливість виявити генетичні відхилення ембріона до початку процедури перенесення його в порожнину матки. Ця процедура збільшує шанси жінки завагітніти, знижує ймовірність переривання вагітності, обмежує ризик невдачі програми ЕКО та збільшує можливості жінки виносити здорову дитину, що не має хромосомних відхилень. 

Процедура генетичної діагностики у Mirum clinic здійснюється, переважно, в програмі ЕКЗ або при ЕКЗ/ІКСІ (інтрацитоплазматичне введення сперматозоїдів). 

У Mirum clinic застосовуються наступні методи генетичної передімплантаційної діагностики:

  • діагностика aCGH методом;
  • FISH-діагностика;
  • діагностика методом PCR;
  • діагностика NGS (метод наступного покоління); 

Варто наголосити на тому, що лише кваліфікований лікар-генетик проконсультує та обере найкращий метод передімплантаційної діагностики в кожному індивідуальному випадку. 

! Потреба у передімплантаційній діагностиці у більшості випадків виникає у жінок віком 35-40+, у яких ризики виникнення генетичних ускладнень у дитини підвищуються у зв’язку із віком. Ця процедура також важлива й для подружжя, де чоловік віком понад 40 років. 

Лікарі-генетики Mirum clinic також рекомендують здійснювати передімплантаційну діагностику за умови виявлення відомих генетичних захворювань у чоловіка чи жінки, або у випадку підвищеного ризику невиношування вагітності — викиднів, або при понад двох невдалих спробах у ЕКЗ.

 

Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58