Генетична діагностика

Ви на шляху до досягнення омріяної мети — зачати здорову дитину.

Багато етапів було пройдено, багато — ще попереду. Головне, рухатись у заданому напрямку. 

Важливим моментом є генетична діагностика, що має на меті розкрити усі можливі нюанси.

Ми живемо в нову пору розвитку репродуктивної медицині, де можливість визначати стать та особливості ембріона — цілком можливо. 

Те, що колись могло звучати як казка, сьогодні, завдяки використанню новітніх технологій у Mirum clinic, дозволяє уникнути процесу передачі спадкових захворювань від матері до дитини. 

Основними завданнями генетичної діагностики у Mirum clinic є рання і точна діагностика широкого спектру спадкових захворювань для забезпечення високого рівня надання допомоги цим пацієнтам.

Генетична діагностика у Mirum clinic надає пацієнтам можливість проведення широкого спектру досліджень для виявлення хромосомних мікроперебудов. 

! Спеціалісти Mirum clinic пройшли спеціалізовану підготовку в провідних закордонних генетичних лабораторіях з різних напрямків, тому у їхній компетентності ви можете бути впевнені.

Лікарі клініки Mirum clinic спеціалізуються на передімплантаційній генетичній діагностиці PGD із застосуванням новітнього методу NGS, а також здійснюють каріотипування пари, і вже зробили щасливими не одну сотню сімейних пар, до того ж, діагностика здійснюється не лише для пацієнтів із діагностованим безпліддям, а й у випадках, коли безпліддя не діагностовано.

Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Віктора Некрасова, 1
Пн-Пт. 07.30-21.00 Сб 08.30-16.00 Нд. 09.00-15.00
+ 38 044 585 58 58