Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
Педіатрія

Педіатр — саме той лікар, що стежить за здоров’ям вашого малюка з його перших днів життя.

Даруємо первинний патронаж новонароджених: виїзд педіатра та огляд дитини вдома безкоштовно.

Про послугу

Саме цей лікар першим приходить у сім’ю новонародженого. У його обов’язки входить спостереження за станом здоров’я малюка, діагностикою і, за необхідністю, призначенням лікування. Саме лікар-педіатр буде спостерігати за здоров’ям малюка довгий час, а тому вибір хорошого фахівця дуже важливий.

Із якими скаргами варто звернутися до лікаря-педіатра?

Лікар-педіатр клініки MIRUM clinic здійснює первинний огляд маленького пацієнта, встановлює план обстежень, призначає та здійснює індивідуальне лікування при ряді захворювань, зокрема: 

  • ГРВІ, в т.ч. грип;
  • застудні захворювання (бронхіт, пневмонія, риніт, фарингіт, трахеїт);
  • захворювання органів травлення — пронос, запор, здуття, відрижка, блювота, гастрит, захворювання кишківника;
  • захворювання нирок — пієлонефрит, ниркова недостатність;
  • захворювання крові, кровотворних органів та окремі порушення з залученням імунного механізму — анемія, геморагічний діатез;
  • захворювання ендокринної системи, розлади харчування та порушення обміну речовин — захворювання щитоподібної залози;
  • висипи на шкірі та слизових оболонках;
  • збільшення лімфовузлів;
  • прорізування зубів.

І решта станів, що можуть насторожувати батьків, — усе це може бути «дзвіночком» для звернення до педіатра.

Важливим є той момент, аби дитячий лікар міг знайти підхід до дитини, створивши максимально комфортні умови і не перетворювати прийом у «лякливу» процедуру.

На прийомі у клініці MIRUM clinic лікар-педіатр з’ясовує у батьків усі моменти, які їх хвилюють щодо малюка, збирає анамнез, здійснює огляд. 

Після первинної консультації лікар, за потреби, направляє маленького пацієнта на додаткові обстеження (до прикладу, аналіз крові, сечі, УЗД). Після проведеного огляду, а також за результатами додаткових рекомендованих обстежень (якщо такі були необхідні), педіатр призначає лікування або, за необхідності, направляє до лікарів вужчої спеціалізації.

У клініці MIRUM clinic здійснюють прийом педіатри зі значним досвідом роботи, вони не лише надають свої професійні послуги, а й знаходять спільну мову з кожним маленьким пацієнтом.

Можливий виїзд педіатра до пацієнта додому: як в межах Києва, так і в Київську область. Викликати педіатра для консультації вдома та замовити забір аналізів в домашніх умовах можна за попереднім записом. 

Окрім консультативних прийомів фахівці MIRUM Clinic проводять вакцинацію згідно з діючим календарем щеплень, а також, за потреби та бажання, позапланові щеплення для дітей. 

В MIRUM Clinic проводиться оформлення медичних довідок для маленьких пацієнтів: довідки встановленої форми для відвідування дитячих садочків, школи або спортивних секцій (наприклад, для відвідування басейну). Будь ласка, для Вашої зручності, при попередньому записі на прийом до лікаря, повідомте про Ваше бажання оформити медичну довідку для дитини. 

 

Вартість послуг
Консультація педіатра первинна
750
Консультація педіатра повторна (до 14 днів після первинної)
550
Консультація перед вакцинацію
250
Руднєва Жанна Анатоліївна
Педіатр
Завідуюча педіатричним відділенням
Контакти
Ми у клініці MIRUM clinic докладаємо всіх зусиль, аби вам було затишно, комфортно, безпечно та ефективно.
Київ, вул. Північно-Сирецька (вул. Віктора Некрасова), 1-3
Пн-Пт 08.00 - 19.00, Сб 09.00-17.00, Нд 09.00 - 15.00
+ 38 044 585 58 58